Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Logowanie do nowego systemu dostępne od 1 października
Testy alfa rozpoczęte!
Testy alfa rozpoczęte!
16.10.14   Flantive   0

Witajcie,

dzisiaj startują testy Alfa, do których serdecznie zapraszamy!

Aby wziąć udział w owych testach należy wyrazić taką chęć na forum w tym temacie. Stwierdziliśmy, że każdy zainteresowany będzie mógł wypróbować nową wersję i pomóc nam wychwycić istniejące błędy.

Prosimy żebyście przede wszystkim zwrócili uwagę na poprawność działania nowych rzeczy, sprawdzili każdy guzik i jak coś nie działa to zgłaszali na forum w dziale
Testy alfa. Każdy błąd należy zgłosić w osobnym temacie, gdyż ułatwi nam to sprawdzanie. Prosimy również, aby przed zgłoszeniem błędu upewnić się, że nikt nie zgłosił podobnego. W tym celu przygotowaliśmy temat z listą zgłoszonych błędów. Prosimy o zapoznanie się z tym tematem przed zgłoszeniem swojego odkrycia.

Pamiętajcie również, że jest to wersja alfa, więc kilka rzeczy nie będzie jeszcze zaimplementowanych. Będziemy pracować na bierząco i uzupełniać grę o nowe funkcje, aby 31 października wystartować z nowym uniwersum w pełni przygotowani!

Ostatnia, najważniejsza rzecz, to jak się zalogować do alfy? Jeśli wyraziliście chęć udziału w testach, to po przyznaniu przez nas dostępu i zalogowaniu na swoje konto, przycisk "Graj", który znajduje się na prawo od nicku, powinien się aktywować i zmienić swój kolor z szarego na zielony. Wtedy po kliknięciu zostaniecie przekierowani do gry.

Pozdrawiamy i czekamy na waszą pierwszą reakcję,
zespół Gorwen.pl

Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Rejestracja