Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Logowanie do nowego systemu dostępne od 1 października
Trys: Świetny start i pierwszy event
Trys: Świetny start i pierwszy event
7.12.15   Flantive   0

Witajcie!

Od startu galaktyki Trys minęły już 3 dni, a co za tym idzie skończyła lub powoli kończy się Wam ochrona początkowa. Wreszcie nadchodzi czas na prawdziwą rywalizację! W międzyczasie wgraliśmy na nowe Uniwersum kilka poprawek wychwyconych podczas gry, a także dodaliśmy zupełnie nowy Event, abyście od samego początku mieli gdzie zdobywać cenne nagrody!

Start tego serwera był szczególny ze względu na ilość zainteresowanych i aktywnych graczy. Uniwersum ma dopiero 3 dni, a już zarejestrowało się ponad 500 graczy, z czego wielu pozostało i gra aktywnie. Taki wynik jest głównie zasługą youtuber’a Tivolta, który zareklamował grę na jednej z facebook’owych grup, za co należą się mu gorące podziękowania! Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to możecie odwiedzić i zasubskrybować jego kanał na youtubie.

Wracając jednak do świata gry, jak zwykle po otwarciu nowego serwera zauważyliśmy sporo elementów do poprawy i ulepszenia w grze. Z tego powodu już za kilka dni należy się spodziewać pierwszej aktualizacji. Będą to głównie poprawki i ułatwienia dla początkowego etapu gry, jednak pojawią się też nowości, jak np. nowe osiągnięcia.

Mamy nadzieję, że nowym osobom gra przypadnie do gustu oraz że zostaniecie z nami na dłużej! Jeśli macie jakieś uwagi, propozycje lub po prostu chcielibyście podzielić się swoją opinią nt. gry, zapraszamy do dyskusji w komentarzach do tego artykułu, a także na forum gry.

Życzymy dobrej zabawy,
Zaspół Gorwen.pl

Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Rejestracja