Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Logowanie do nowego systemu dostępne od 1 października
Konkurs z nagrodami!
Konkurs z nagrodami!
4.12.15   Flantive   10

Witajcie!

Otwarcie nowego Uniwersum “Trys” przebiegło zgodnie z naszymi planami, dlatego jak zwykle mamy dla Was pierwszy konkurs, w którym możecie zdobyć wartościowe nagrody. Dla wszystkich rozpoczynających swoje starania o dominację na nowym serwerze taka nagroda będzie bardzo cenna. Oto co dla Was przygotowaliśmy:

  • 2.500 Gorwenów - bardzo cenny surowiec Premium.
  • 5 Diamentów - najrzadszy z dostępnych w grze surowców.
  • specjalny Avatar, abyście mogli odróżniać się od innych (osoby, które zdobyły ten avatar wcześniej otrzymają w zamian dodatkowe 500 Gorwenów):

To wszystko do zdobycia w bardzo łatwy sposób. Wystarczy polubić naszą stronę na Facebooku oraz polubić i udostępnić specjalny post. Poniżej przedstawiam poszczególne kroki, jakie należy wykonać, aby uzyskać nagrodę:

  • wchodzimy na stronę gry Gorwen na Facebooku klikając tutaj i klikamy “Lubię to”, jeśli nie mieliśmy jej wcześniej polubionej.
  • wchodzimy na stronę najnowszego postu na Facebooku klikając tutaj, klikamy “Lubię to” w tym poście oraz “Udostępnij” -> “Udostępnij teraz (Publicznie)”.

Udostępniony post musi być udostępniony publicznie, abyśmy mogli sprawdzić wykonanie tego kroku. Po wykonaniu wszystkich czynności, aby odebrać nagrodę, musicie napisać do nas wiadomość na facebooku podając w niej swój nick na stronie Gorwen.pl. Opcja wysłania wiadomości dostępna jest na stronie profilu.

Nagrody za ten konkurs mogą być przyznane jedynie na nowym Uniwersum (Trys). Wyjątkiem jest avatar, którego będzie można używać na każdym z serwerów i Stronie Głównej.

Przyznawanie nagród rozpoczniemy już jutro!

Życzymy udanej rozgrywki,
Zespół Gorwen.pl

Komentarze
Flantive   5.12.15
Pierwsza partia nagród została rozdana. Jeśli ktoś udostępnił i polubił stronę, a nie otrzymał nagrody, to zapewne zapomniał o wysłaniu wiadomości z nickiem.
Druga partia nagród (jeśli pojawią się nowe osoby biorące udział) zostanie rozdana jutro o podobnej porze.
dar1952   5.12.15
dar1952

Znakomita gra lepsza niż pierwsza odsłona tej gry
Flantive   6.12.15
@dar1952 Cieszę się, że się podoba :)

Druga partia nagród została rozdana. Jeśli ktoś udostępnił i polubił stronę, a nie otrzymał nagrody, to zapewne zapomniał o wysłaniu wiadomości z nickiem.
Trzecia partia nagród (jeśli pojawią się nowe osoby biorące udział) zostanie rozdana jutro o podobnej porze.
luk   6.12.15
luk ja polubiłem i jak na razie nic
Flantive   7.12.15
Trzecia partia nagród została rozdana. Jeśli ktoś nie otrzymał nagrody, a uważa, że powinien, niech upewni się, że wykonał wszystkie kroki w konkursie, a w szczególności wysłał wiadomość ze swoim nickiem (nie w komentarzu, nie post na stronie, tylko wiadomość do strony).
Kolejna partia zostanie rozdana jutro w godzinach wieczornych :)
Ordyl   8.12.15
Super gra, dostalem link w innej grze ktora umiera, i jestem zadowolony. Mam nadzieje ze bedzie sie tu dobrze gralo.
jupik   11.01.16
ajak nie bawie sie na fejsie i chronicznie unikam to co ???
jupik
jupik   13.01.16
no i po co pisac jak nikt nie czyta?
jup
Flantive   15.01.16
+1
@jupik Jeśli nie "bawisz się" na fejsie, to nie masz jak wziąć udziału w konkusie. Konkurs ten nie ma na celu umożliwienie wszystkim zdobycia nagród, a wynagrodzenie chętnych za pomoc w reklamie :)
tala31   3.03.16
czesc chce nagrode
Dodaj komentarz
Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Rejestracja