Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Logowanie do nowego systemu dostępne od 1 października
Plan na najbliższą przyszłość
Plan na najbliższą przyszłość
7.10.15   Flantive   1

Na serwery zostały wgrane ostateczne elementy aktualizacji 1.5, co oznacza, że pełna funkcjonalność eventu “Nastał czas wojny” jest już dostępna! W Sklepie możecie wymieniać zdobyte w trakcie zmagań Szmaragdy na wartościowe nagrody.

Zakończenie prac nad tą aktualizacją oznacza, że możemy zająć się pracą nad kolejnymi zmianami w grze. Zmiany w tym miesiącu będą jednak głównie skupiać się na poprawie interfejsu gry i dodaniu systemów, których brakuje od samego początku. Na początek będzie to poprawa wyglądu głównych zakładek (Przegląd/Kapitol/Badania/Hangar), aby informacje były bardziej czytelne, a dostęp do nich intuicyjny. Planujemy również znaczne usprawnienie systemu wiadomości prywatnych. Zmieni się też kilka rzeczy niewidocznych dla Was, ale bardzo ważnych z punktu widzenia optymalizacji gry.

Druga porcja zmian, nad którymi będziemy pracować dotyczyła będzie kolejnego uniwersum. Dla nowych graczy start na uniwersum Otrais może nie dawać takiej przyjemności z rozgrywki, jak start na świeżym serwerze, dlatego że Otrais powoli się “starzeje” i coraz ciężej jest dogonić w rozwoju najlepszych graczy. Choć nie chcemy na razie nic obiecywać, możemy zdradzić, że nowy serwer prawdopodobnie pojawi się na początku kolejnego miesiąca. Oczywiście jak zwykle nowy serwer to nowe systemy i możliwości, dlatego w październiku skupimy się nad pracą właśnie nad tymi systemami. Nie będę zdradzał teraz szczegółów wszystkich nowych systemów, gdyż jest to temat na osobny artykuł, jednak mogę zdradzić jeden z nich.

System ten niektórzy gracze mogą pamiętać, gdyż istniał na początku „nowego Gorwena”, jednak został wycofany ze względu na „brak kompatybilności”. Mowa tutaj o licencjach na statki. Planujemy na nowym serwerze wprowadzić kilka statków, do których budowy potrzebne będą licencje, aby urozmaicić budowę i pozyskiwanie floty. System ten jest możliwy do wprowadzenia dzięki wszystkim nowym systemom wprowadzonym od startu. Teraz możemy przyznawać licencje za różnego typu aktywności: niszczenie Piratów, przejmowanie Stacji Wsparcia, nagrody w eventach, itp. O szczegóły tego systemu możecie zapytać graczy, którzy grali na serwerze Inivium od samego początku lub możecie poczekać do oficjalnej zapowiedzi z opisem.

Kolejne zmiany, nad którymi będziemy pracować pojawią się w oficjalnej zapowiedzi nowego serwera, która ukaże się na 14 lub 7 dni przed jego startem. Tymczasem skupimy się na zmianach na uniwersum Otrais, których możecie spodziewać się w najbliższych dniach!

Życzymy udanej rozgrywki i emocjonującej walki o nagrody w evencie,
Zespół Gorwen.pl

Komentarze
apofis   22.10.15
Uwazam ze Event był dosc udany szkoda ze tak mało osob-soi w nim bralo udział. Mysle ze cos jednak niedograło na serwie jest narazie dosc patowa sytuacja jest czołowka ktora wlasciwie rozklada karty reszta cos tam ugryzie i koniec nawet farmic nie ma za bardzo kogo. Moja propozycja to dolozyc moze bonusy slabszym tak by dorownali troche i to moze ozywi Flaw ale to tylko takie moje mysli. To w dodatku jeszcze nie za bardzo doprecyzowane. Mimo to gratuluje robi sie z tego dobra zabawa. Zrobiles kawal dobrej roboty tak trzymaj pozdrawiam
Dodaj komentarz
Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Rejestracja