Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Logowanie do nowego systemu dostępne od 1 października
Event: Nastał czas wojny! - zasady
Event: Nastał czas wojny! - zasady
1.10.15   Flantive   0

Czas pokoju dobiegł końca!

Pora jednoznacznie pokazać, kto zasługuje na pozycję lidera i na zgarnięcie najcenniejszych skarbów w zmaganiach wojenych! Powiedzmy też sobie jasno - władca może być tylko jeden i tylko jemu należeć się będzie wielka chwała. Stawka jest ogromna, dlatego władze Imperium przygotowały najcenniejsze nagrody dla najlepszych Admirałów. Czy będziesz nim Ty? Już niedługo się okaże!

Zasady

Celem eventu “Nastał czas wojny!” jest ożywienie i sprawdzenie zdolności do współpracy w poszczególnych sojuszach, dlatego gracze nie należący do żadnego sojuszu nie biorą udziału w evencie i nie mogą uzyskać nagród. Oczywiście istnieje możliwość założenia jednoosobowego sojuszu, jednak bardzo ciężko będzie walczyć w pojedynkę przeciwko wieloosobowym grupom.

Wraz z rozpoczęciem się eventu, w galaktyce pojawią się nowe obiekty - Bazy Wojskowe, które początkowo będą bezbronne (nie będzie na nich żadnej floty). Celem sojuszu będzie przejęcie jak największej liczby Baz i utrzymanie ich jak najdłużej.

Ranking

Podczas eventu pojawi się nowy ranking sojuszy, do którego punkty będzie można uzyskać za przejęte Bazy Wojskowe. O każdej równej godzinie (12:00, 13:00, …) po rozpoczęciu eventu, każdy sojusz uzyska punkty równe liczbie aktualnie posiadanych Baz Wsparcia. Oznacza to, że jeśli np. o godzinie 12:00 sojusz XYZ ma pod kontrolą 7 Baz Wojskowych, to punkty rankingowe zwiększą się o 7.

Nagrody

Istnieją 2 rodzaje nagród dostępnych do zdobycia podczas trwania tego eventu. Pierwszą nagrodą jest nagroda dla sojuszu. Każdy sojusz otrzyma 500 Gorwenów za każdy punkt rankingowy zdobyty w evencie. Nagroda ta przyznawana jest w momencie otrzymania punktów rankingowych (co godzinę) i trafia do skarbca sojuszu.

Drugim rodzajem nagród w evencie jest nowy surowiec - Szmaragd. Co godzinę, w momencie przyznania sojuszowi punktów rankingowych, każdy członek tego sojuszu otrzyma Szmaragdy w ilości punktów rankingowych otrzymanych przez sojusz. Jeśli więc sojusz otrzyma 7 punktów o godz. 12:00, to każdy członek tego sojuszu otrzyma w tym samym czasie 7 Szmaragdów. Dodatkowo, na czas trwania eventu, zostanie uruchomiony specjalny Sklep, w którym będzie można wydać Szmaragdy na różne nagrody. W Sklepie pojawią się surowce, statki, przedmioty Premium, itp.

Zakończenie Eventu

Wraz z zakończeniem eventu, z galaktyki znikną wszystkie Bazy Wojskowe, a sojusze i gracze otrzymają dodatkowe nagrody. Za każdą posiadaną Bazę sojusz otrzyma 100 punktów rankingowych i 10.000 Gorwenów do skarbca. Każdy członek sojuszu otrzyma również 100 Szmaragdów za każdą Bazę, kontrolowaną przez jego sojusz. Po zakończeniu eventu, wszyscy gracze będą mieć 48 godzin na wydanie Szmaragdów w Sklepie. Po upływie tego czasu wszystkie Szmaragdy zostaną usunięte.

Informacje Dodatkowe

Na czas trwania eventu w grze pojawi się nowa misja podczas wysyłania floty. Nowa misja o nazwie “Podbój” ma na celu ułatwić wszystkim walkę o Bazy Wojskowe. Podbój polega na tym, iż wysłana flota zachowa się inaczej, w zależności od tego, jaki sojusz aktualnie kontroluje Bazę. Jeśli wysyłamy flotę z misją “Podbój” na Bazę Wojskową kontrolowaną przez nasz sojusz, to flota ta będzie bronić Bazy. Jeśli natomiast Baza kontrolowana jest przez obcy sojusz, to flota przystąpi do ataku. Tym sposobem nie musimy martwić się o to, ze np. będziemy wspierać obcy sojusz lub atakować własny, gdyż dowódca samodzielnie podejmie decyzję. Dodatkowo warto wiedzieć, że dowódca po ataku na Bazę Wojskową wróci na planetę, z której został wysłany, nawet jeśli wygra atak i przejmie Bazę dla swojego sojuszu. Dowódcy, którzy wylądują jako wsparcie na Bazach własnych sojuszy będą walczyć w kolejności przylotu na Bazę (pierwszy na miejscu - pierwszy do obrony).

Bonus Nocny również obowiązuje na Bazach Wojskowych! Oznacza to, że flota broniąca Bazy będzie miała podwójną siłę ataku podczas trwania Bonusu Nocnego (24:00 - 8:00). Warto więc skupić swoje ataki przed rozpoczęciem się bonusu, aby w nocy uzyskać nagrody i punkty rankingowe, gdyż obrona będzie znacznie łatwiejsza.

Życzymy udanej rozgrywki i dobrej zabawy,
Zespół Gorwen.pl

Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Rejestracja