Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Logowanie do nowego systemu dostępne od 1 października
Event: Nastał czas wojny!
Event: Nastał czas wojny!
17.09.15   Flantive   3

Czas pokoju dobiegł końca!

Pora jednoznacznie pokazać, kto zasługuje na pozycję lidera i na zgarnięcie najcenniejszych skarbów w zmaganiach wojenych glaktyki Otrais! Powiedzmy też sobie jasno - władca może być tylko jeden i tylko jemu należeć się będzie wielka chwała. Stawka jest ogromna, dlatego władze Imperium przygotowały najcenniejsze nagrody dla najlepszych Admirałów. Czy będziesz nim Ty? Już niedługo się okaże!

Tym wstępem chcemy przygotować Was do zmagań, z którymi niedługo się zmierzycie. Już za ok. tydzień rozpocznie się największe dotychczas wydarzenie. Potrwa ono 14 dni i wyłoni najlepszy i najbardziej zorganizowany sojusz na uniwersum Otrais. Wszyscy członkowie wygranego sojuszu zostaną sowicie wynagrodzeni.

Zasady wydarzenia są niezmiernie proste, jednak bardzo ciekawe:

  • przy starcie eventu, w galaktyce pojawi się 15 nowych obiektów - Baz Wojskowych
  • celem sojuszu jest zdobycie i jak najdłuższe utrzymanie jak największej ilości Baz Wojskowych
  • o każdej równej godzinie (12:00, 13:00, …), właściciel (sojusz) Bazy Wojskowej otrzymuje 1 punkt do rankingu oraz 500 Gorwenów do skarbca sojuszu.
  • event będzie trwał 14 dni (336 godzin), do daje nam 5.040 punktów oraz 2.540.000 Gorwenów do zdobycia!
  • po zakończenia eventu, każda Baza Wojskowa doda 100 punktów do rankingu oraz 10.000 Gorwenów do skarbca sojuszu, który ją “okupuje”. Jeszcze bardziej uatrakcyjni to i ożywi ostatnie dni wydarzenia. Na zakończenie jest więc do zdobycia 1.500 punktów i 150.000 Gorwenów.
  • w sumie jest więc do zdobycia 6.540 punktów i 2.690.000 Gorwenów

Walka o Bazy Wojskowe będzie równie prosta. Wystarczy wysłać atak na Bazę i jeśli atak ten przebije się przez obronę, to Baza trafia do nowego sojuszu. Jeśli wyślemy flotę na atak, a Baza będzie już należeć do naszego sojuszu, to dowódca zamiast zaatakować, zostanie aby bronić Bazy.

Po zakończeniu wydarzenia, członkowie sojuszu, który zdobędzie najwięcej punktów otrzymają cenne nagrody. Na razie nie będziemy jednak zdradzać szczegółów, możemy jedynie obiecać, że nagrody będą wartościowe. Dajemy Wam tygodzień na przygotowanie się do walk. Najwyższa pora zorganizować aktywny sojusz, zainwestować w najlepszą flotę i uzgodnić z innymi członkami sojuszu, kto zajmie się koordynowaniem działań wojennych. Radzimy Wam również uzgodnić, kto z sojuszu gra aktywnie i będzie mógł zająć się atakami i pozyskiwaniem nowych Baz Wojskowych, a kto gra mniej aktywnie i zajmie się bronieniem już zdobytych Baz.

Aby zabawa nie skończyła się zbyt szybko, na czas wydarzenia wydobycie na wszystkich planetach wzrośnie dwukrotnie. Nie chcemy przecież, aby produkcja floty do walk się zatrzymała.

Jeśli macie propozycje zmian lub eventów na przyszłość, to zachęcamy do dzielenia się nimi na forum gry. Będziemy również wdzęczni za każdą opinię do tworzonych i dodawanych przez nas systemów.

Życzymy udanej rozgrywki i dobrej zabawy,
Zespół Gorwen.pl

Komentarze
Gokus   18.09.15
+1
Flantive, prosiłeś o opinie :) Myślę że to bardzo ciekawy pomysł, rozrusza na pewno grę i dzięki temu będzie się działo :D
Szybki Misiek   19.09.15
+1
Podoba mi sie ! :)
Jantar   23.09.15
+1
superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:)
Dodaj komentarz
Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Rejestracja