Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Logowanie do nowego systemu dostępne od 1 października
Pierwszy konkurs z nagrodami!
Pierwszy konkurs z nagrodami!
14.08.15   Flantive   8

Witajcie!

Otwarcie nowego Uniwersum “Otrais” przebiegło zgodnie z naszymi planami, dlatego mamy dla Was pierwszy konkurs, w którym możecie zdobyć wartościowe nagrody. Dla wszystkich rozpoczynających swoje starania o dominację na nowym serwerze taka nagroda będzie bardzo cenna. Oto co dla Was przygotowaliśmy:

  • 25.000 Gorwenów - bardzo cenny surowiec Premium.
  • 5 Diamentów - najrzadszy z dostępnych w grze surowców.
  • specjalny Avatar, abyście mogli odróżniać się od innych:

I to wszystko do zdobycia w bardzo łatwy sposób. Wystarczy polubić naszą stronę na Facebooku oraz polubić i udostępnić specjalny post. Poniżej przedstawiam poszczególne kroki, jakie należy wykonać, aby uzyskać nagrodę:

  • wchodzimy na stronę Gorwena na Facebooku klikając tutaj i klikamy “Lubię to”, jeśli nie mieliśmy jej wcześniej polubionej.
  • wchodzimy na stronę najnowszego postu na Facebooku klikając tutaj, klikamy “Lubię to” w tym poście oraz “Udostępnij” -> “Udostępnij teraz (Publicznie)”.

Udostępniony post musi być udostępniony publicznie, abyśmy mogli sprawdzić wykonanie tego kroku. Po wykonaniu wszystkich czynności, aby odebrać nagrodę, musicie napisać do nas wiadomość na facebooku podając w niej swój nick na stronie Gorwen.pl. Opcja wysłania wiadomości dostępna jest na stronie profilu.

Nagrody za ten konkurs mogą być przyznane jedynie na nowym serwerze. Wyjątkiem jest avatar, któego będzie można używać na każdym z serwerów.

Przyznawanie nagród rozpoczniemy już jutro!

Życzymy udanej rozgrywki,
Zespół Gorwen.pl

Komentarze
apofis   14.08.15
wstawiłem i nic zadnej nagrody
Flantive   14.08.15
"Przyznawanie nagród rozpoczniemy już jutro!" :)
menofsteel   14.08.15
zrobione, czekam na nagrodę:)
Renoux   15.08.15
A jeżeli ktoś nie ma ustawionych 18 lat na Facebooku przez co nie może udostępniać publicznie rzeczy? :v
Luk111197   15.08.15
Ja czekam na nagrodę :)
Flantive   15.08.15
OK, nagrody za dotychczasowe udostępnienia zostały przyznane. Jeśli ktoś ich nie otrzymał, to proszę o kontakt w wiadomości na facebooku.
apofis   15.08.15
nie wiem czy dostałem nie mam zadnej wiadomosci i Avatara
Flantive   15.08.15
Żadna wiadomość nie powinna się pojawić, po prostu Gorweny i Diamenty zostały dodane do konta. Avatar sprawdzić możesz w ustawieniach profilu na stronie głównej. Kliknij na swój avatar obok nicku, a następnie z prawej strony wybierz "Zmiana avataru". Powinny tam być wszystkie dostępne avatary, razem z tym z konkursu :)
Dodaj komentarz
Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Rejestracja