Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Logowanie do nowego systemu dostępne od 1 października
Co? Gdzie? Kiedy? - Czyli kalendarz zmian
Co? Gdzie? Kiedy? - Czyli kalendarz zmian
24.09.14   Flantive   1

Dostaliśmy sporo zapytań odnośnie nowego Uniwersum, dlatego też postanowiliśmy rozpisać kalendarium na najbliższe dni. Nie dotyczy ono zmian wprowadzanych w grze a jednie startu nowego serwera gry Gorwen.pl i wydarzeń z nim związanych. Grafik jest dość napięty biorać pod uwagę ilość rzeczy, które trzeba wykonać, ale naszym priorytetem jest dotrzymanie terminów.

22 września ruszyliśmy z nową stroną główną o czym można poczytać tutaj. Jest to nowy początek dla starego dobrego Gorwena, mamy nadzieję, że się Wam spodoba.

1 października na stronie głównej zostanie odblokowana rejestracja do nowego systemu, a wraz z nią otwarcie Forum, odblokowanie komentarzy w postach i możliwość rejestracji do testów Alfa. W testach wezmą udział osoby wybrane przez nas spośród zainteresowanych. Każdy, kto zostanie wytypowany zostanie o tym poinformowany specjalną wiadomością.

17 października Alfa testy ruszą pełną parą, prosimy sprawdzać nas z każdej strony. Gracze najbardziej aktywni zostaną sowicie wynagrodzeni. Oczywiście mamy nadzieję, że wpadek będzie jak najmniej ale po coś te testy się jednak robi, prawda? Pamiętajcie jednak, iż gra w tym stadium to jedynie częściowe zmiany i sprawdzenie nowego silnika gry. Wszelkiego rodzaju innowacje i dodatki większego kalibru będą wprowadzane w trakcie rozgrywki.

28 października nastąpi już ostateczne zamknięcie Uniwersum 3, informacje odnośnie tego zdarzenia możecie przeczytać tutaj.

29 października zakończymy Alfa testy, żeby już dłużej nie trzymać w niepewności tych, który czekają na otwarcie prawdziwych serwerów.

31 października już oficjalnie otworzymy nowe Uniwersum o nazwie Inivium.

Z racji na ilość zmian, które chcemy wprowadzić, będzie to ciągle Beta, ale już na początku 2015 roku chcemy przejść do finalnej wersji gry. Serwer Inivium nie będzie resetowany po zakończeniu Bety, zmieni się jedynie jego status. Beta będzie dostępna dla Was wszystkich i mamy nadzieję, że w nią zagracie oraz zaprosicie znajomych do wspólnego podboju galaktyki!


Podsumowanie:

  • 22 września nowa strona główna
  • 1 października odblokowanie rejestracji, otwarcie Forum, zapisy do Alfy
  • 17 października start Alfa testów
  • 28 października zamkniecie Uniwersum 3
  • 29 października koniec testów Alfa
  • 31 października start nowego Uniwersum Inivium
Komentarze
StarElite   10.08.16
Szkoda że nie ma odblokowanej rejestracji do pozostałych serwerów :/
Dodaj komentarz
Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Rejestracja