Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Logowanie do nowego systemu dostępne od 1 października
Co dalej z poprzednimi wersjami?
Co dalej z poprzednimi wersjami?
23.09.14   Flantive   3

Takie pytanie spędzało nam sen z powiek przez ostatnie tygodnie. Niektórzy poświecili grze dużo czasu i zastanawialiśmy się jak go Wam wynagrodzić, gdybyśmy postanowili zamknąć poprzedni serwer. Zmiany, które szykujemy będą tak bardzo odróżniać nowy serwer od strego, że mielibyśmy za dużo różnic w rozgrywce aby mówic, że to ten sam produkt. Stąd też decyzja o zamknięciu, które nastąpi 29 października.

Co zatem z rekompensatami? Postanowiliśmy, że podzielimy nagrody na dwa rodzaje.

Pierwszym z nich jest wynagrodzenie najwytrwalszych i najlepszych graczy. Są gracze, którzy odwiedzają serwis Gorwen.pl od samego początku jego powstania oraz tacy, co ciężką pracą i poświęconym czasem osiągnęli wysokie pozycje w rankingu na Uniwersum 3. Dla nich wszystkich przygotowaliśmy nagrody specjalne!

Ale na wynagrodzenie zasługują wszyscy, dlatego każdy, kto w ostatnim czasie lub w ciągu najbliższych kilku tygodni będzie aktywnie uczestniczył w rozgrywce, otrzyma nagrodę. Nagrody te będą przyznawane automatycznie, po uruchomieniu nowego Uniwersum z nowym silnikiem gry. Więcej informacji o sposobie odbioru nagród podamy już wkrótce.

Poza tym postanowiliśmy, iż każdy zakup gorwenów z września i października br. zostanie przyznany również na nowym serwerze. Oznacza to w skrócie tyle, że jeśli kupiłeś gorweny na Uniwersum 3, to dostaniesz doładowanie o takiej samej kwocie na nowym Uniwersum ZA DARMO!

Mamy nadzieję, że stałym bywalcom Gorwena spodobają się zmiany, które będziemy wprowadzać i gra sprawi Wam jeszcze większą satysfakcje. Przypominamy również o możliwości pisania swoich pomysłów odnośnie zmian w grze na forum w dziale "Pomysły i propozycje" już od 1 października, po otwarciu rejestracji w nowym systemie.

Robimy grę dla Was, więc niech znajdą się tam i Wasze propozycje. Co jakiś czas będziemy tworzyć ankiety z najlepszymi pomysłami, a autorzy innowacji wprowadzonych do gier będą sowicie wynagradzani.


Podsumowując:

  • Zamykamy Uniwersum 3 i rozdajemy specjalne nagrody dla wszystkich graczy!
  • Równowartość zakupionych gorwenów we wrześniu i październiku zostanie przyznana na nowym Uniwersum.
  • Zapraszamy do udzielania się na Forum i wyrażania swoich opinii już od 1 października.
Komentarze
Xepio   9.10.14
Na 3 uni... Miałem ponad 6 mil gorwenów one też przepadną?

Flantive   9.10.14
Jak już w mailu wspomniałem(może nie doszedł, sprawdzę ponownie wysyłanie maili), niestety nie będziemy przenosić wszystkich gorwenów z kont graczy z Uniwersum 3 na ich konta na nowych uniwersach z tego powodu, iż duża ich część pochodzi z darmowych źródeł, np. ataki, Gorwenizator w sojuszu itp.
StarElite   10.08.16
takie wysuwane listy były by fajne :) po bokach strony (u góry), można by kliknąć i "wysunęłaby" się tabelka logowania i rejestracji, po lewej stronie, np ostatnie zagadnienia z forum :)
Dodaj komentarz
Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Rejestracja