Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Logowanie do nowego systemu dostępne od 1 października
Zaplanuj swoje wydobycie
Zaplanuj swoje wydobycie
23.11.14   Flantive   1

W ubiegły piątek, 21 listopada, miała miejsce aktualizacja gry do wersji 0.9.6. Jak zwykle wprowadziła ona wiele zmian i nowości, o których możecie poczytać poniżej.

W związku z licznymi informacjami od Was - graczy, odnośnie dużych strat surowców i braku możliwości obrony, postanowiliśmy dodać tzw. schowek do magazynów. Co to oznacza? Oznacza to iż od teraz 10% pojemności, którą oferują magazyny, będzie pojemnością bezpieczną, niemożliwą do zrabowania przez innych graczy. W praktyce wygląda to w ten sposób, że jeżeli Wasz magazyn jest w stanie pomieścić 1mln surowców, to niezależnie od waszej produkcji: 100tys metalu, kryształu i deuteru będzie nie do ruszenia. Do pojemności schowka nie wlicza się 10% z podstawowej pojemności planety(250 tys), a jedynie 10% pojemności, którą dodaje nam rozbudowany magazyn.

Kolejnym ważnym dodatkiem do gry jest czat ogólny i czat sojuszu. Na tym pierwszym możecie rozmawiać z graczami uczestniczącymi w rozgrywce, jednak musicie najpierw zdobyć minimum 500 punktów w rankingu ogólnym. Na czacie sojuszu natomiast, możecie rozmawiać i planować działania wojenne z graczami będącymi w tym samym sojuszu.

Istotną zmianą jest również balans floty. Od teraz statki Ofensywne i Uniwersalne będą mogły oddać kilka strzałów podczas jednej rundy. Działać to będzie w ten sposób, że np. Coyote z siłą ataku 100,000 i 10 strzałami na rundę wykona 10 strzałów po 10,000 obrażeń każdy. Informacja o liczbie strzałów i ilości obrażeń na każdy strzał znajduje się w statystykach jednostek(np. “Siła ataku: 10x 1.500”).

Jak przy każdej większej aktualizacji, dodaliśmy również 4 nowe misje z cennnymi nagrodami oraz przebudowaliśmy nieco drzewko misji.

Ze zmian wizualnych, pojawiły się informacje o poziomie doświadczenia Dowódców, a dokładniej - ile potrzeba doświadczenia na następny poziom oraz ile Dowódca posiada go w chwili obecnej. Aby zobaczyć status doświadczenia, należy najechać kursorem na poziom naszego Dowódcy.

Przypominamy, że ciągle pracujemy nad nowymi zmianami i funkcjami do gry. Do dzielenia się opiniami na temat obecnych zmian zapraszamy jak zwykle na forum.

Pozdrawiamy,
Zespół Gorwen.pl

Komentarze
Sprit3   24.11.14
-1
Moja uwaga do tej konkretnie aktualizacji i na przyszłość, byście równo z wprowadzaniem aktualizacji pisali o tym na stronie głównej lub chwilę przed jej wprowadzeniem bo połowa graczy korzystała już z magazynów a ja nadal nie miałem pojęcia jak oni to robią że chowają surowce ;)
Dodaj komentarz
Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Rejestracja