Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Logowanie do nowego systemu dostępne od 1 października
Siła prawdziwej symulacji
Siła prawdziwej symulacji
10.11.14   Flantive   0

Symulanci,

Na chwilę obecną jak pewnie wielu z Was zauważyło flota nie jest idealna pod względem balansu. Wynika to z faktu, iż do tej pory były bardziej naglące rzeczy do wprowadzenia związane z poprawnym działaniem gry. Biorąc jednak pod uwagę zbliżające się zmiany, które zamierzamy wprowadzić, wykonanie takiego symulatora okazało się na tym etapie niezbędne, dlatego prezentujemy wam – Symulator v0.9. Na pewno będzie on jeszcze mocno modyfikowany, a obecne funkcje są jedynie funkcjami niezbędnymi do przeprowadzenia symulacji prostej bitwy.

Zauwazyliśmy również, iż coraz więcej graczy kończy dostępne w grze misje, dlatego poza wprowadzeniem symulatora w dzisiejszej aktualizacji dodaliśmy 6 nowych misji, a w nich do zdobycia ciekawe nagrody. Edytowaliśmy też misję numer 7, aby zawierała pełną licencję na Pancernika, a wszystkim graczom, którzy tą misję wykonali przyznaliśy tą licencję do konta.

Kolejną ważną zmianą jest zmiana systemu morali, który od chwili obecnej będzie działał bardziej na korzyść słabszych graczy. W celu ochrony początkujących zdecydowaliśmy się również wprowadzić blokadę ataku. Działa to w ten sposób, że gracz nie może zaatakować przeciwnika mającego 50% mniej punktów na przykład: jeżeli masz 2,000 pkt., a twój przeciwnik 999 pkt. to atak na niego nie będzie możliwy.

Zapraszamy na forum do dyskusji na temat balansu oraz wprowadzonych nowości.

Pozdrawiamy,
Zespół Gorwen.pl

Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Rejestracja