Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Logowanie do nowego systemu dostępne od 1 października
Aktywność popłaca
Aktywność popłaca
10.11.14   Flantive   0

Tak jak obiecywaliśmy, czas nagrodzić osoby, które zajęły najwyższe miejsca w rankingu na Uniwersum 3. Oto lista nagród:

  • top 1 – 300,000 gorwenów + 5 diamentów
  • top 2 – 150,000 gorwenów + 3 diamenty
  • top 3 – 100,000 gorwenów + 1 diament
  • top 4-10 - 50,000 gorwenów
  • top 11-20 - 25,000 gorwenów

Dla aktywnych graczy przygotowaliśmy nagrodę w wysokości 20,000 Gorwenów. Mamy nadzieję, że zachęci to weteranów Gorwen.pl do dalszej rozgrywki i wynagrodzi zamknięcie poprzedniego uniwersum.

Listę nagrodzonych graczy znajdziecie pod tym linkiem. Aby odebrać nagrodę należy napisać wiadomość na adres support@gorwen.pl z adresu email, na które było zarejestrowane konto na Uni3. Należności zostaną wydane do 24 godzin od zgłoszenia. Osoby, które w miesiącu wrześniu lub październiku dokonały wpłat na Uniwersum 3 proszone są o napisanie na ten sam adres w celu otrzymania rekompensaty.

Oczywiście nie zapomnieliśmy o naszych Alfa testerach, których postanowiliśmy nagrodzić za pomoc. 25,000 gorwenów + 1 diament za wspieranie nas podczas tych jakże ciężkich chwil.

Kolejna nagroda, tym razem indywidualna dla gracza o nicku: Songo89 za aktywność na forum, oraz dobrze argumentowaną krytykę i dzielenie się z nami swoimi spostrzeżeniami odnośnie działania gry – 20,000 gorwenów!

Zachęcamy wszystkich graczy do wypowiadania się na forum odnośnie wszelkich zmian, które następują oraz dzielenia się z nami swoimi pomysłami na dalszy rozwój gry.

Pozdrawiamy,
Zespół Gorwen.pl

Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Rejestracja