Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Logowanie do nowego systemu dostępne od 1 października
Zostań Admirałem swojej floty
Zostań Admirałem swojej floty
5.11.14   Flantive   3

Witajcie,

pragniemy przedstawić Wam Dowódców, czyli nowy system prowadzenia działań wojennych!

Dowódcy będą dowodzili flotą, co oznacza, że od momentu ich wprowadzenia żaden statek nie będzie mógł latać samodzielnie, niezależnie od tego czy jest to Lekki Myśliwiec, Okręt Wojenny, Transporter czy Recykler. Każdy z dowódców będzie miał ograniczoną ilość floty, którą może dowodzić. Będzie zdobywał doświadczenie za każdą misję, a po zdobyciu ustalonej ilości doświadczenia awansuje na wyższy poziom. Poziom dowódcy będzie decydował o tym iloma statkami może on dowodzić. Oprócz tego każdy statek będzie dysponował liczbą wymaganych miejsc. Ilość miejsc na flotę będzie oscylować pomiędzy 1.000 na pierwszym poziomie dowódcy, a 10.000 na poziomie dziesiątym - maksymalnym. Dowódca zdobywa doświadczenie na różne sposoby, np. niszcząc wrogą flotę lub plądrując surowce.

Każdy z dowódców będzie posiadał do trzech umiejętności pasywnych - bonusów. Pierwszy bonus będzie dostępny już na pierwszym poziomie doświadczenia, kolejne będą odblokowane kolejno na 5 i 10 poziomie.

Zatrudniać dowódców będziemy na różne sposoby. Jednym z nich jest możliwość kupna za surowce, diamenty lub gorweny.

Jak będą wyglądały teraz ataki i po co to wszystko? Otóż jeśli przeciwnik posiada 5 dowódców broniących planety, to najpierw stoczymy walkę z pierwszym z nich, po pokonaniu go z następnym i kolejnymi, aż przebijemy się przez obronę i będziemy mogli splądrować surowce. Wszystkie te zmiany wprowadzamy m.in. po to aby zachęcić graczy do częstszego podejmowania działań wojennych.

Choć nowe Uniwersum startuje już za dwa dni, to przedstawiamy Wam poniżej 2 ujęcia, kolejno zatrudniania dowódcy oraz zarządzania jego flotą.

Mamy nadzieję, że spodobają się Wam te zmiany, a do dzielenia się swoimi opiniami zapraszamy na forum! Każda uwaga jest dla nas cenna.

Pozdrawiamy,

zespół Gorwen.pl

Komentarze
KANIBAL   9.11.14
-2
ci admirałowie do głupi pomysł wole stary system który był o wiele lepszy i pozwalał na lepsze dysponowanie flota
Moc   9.11.14
+1
popieram . teraz to masakra z tym jest... zeby puscic z 5 atakow to trza 5 admiralow a zeby 5 admiralow zdobyc to japier.....
Flantive   9.11.14
+1
Zapraszam do dyskusji nt. dowódców na forum. Zawsze można zaproponować swoje rozwiązania, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, sugestie, jak i opinie o grze. Nawet te negatywne. :)
Pamiętajcie, że minęło dopiero niecałe 2 dni od startu serwera, więc gra jest daleka od ideału. Mamy nadzieję, że z czasem zadowolenie graczy będzie wzrastać :)
Pozdrawiam.
Dodaj komentarz
Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Rejestracja