Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Logowanie do nowego systemu dostępne od 1 października
Nowy początek!
Nowy początek!
22.09.14   Flantive   1

Witajcie!

Jakiś czas temu ruszyliśmy z pracami, które mają na celu zmianę obecnego Gorwena w cos świeższego, nowszego i bardziej przyjaznego dla Was - użytkowników.

Wszyscy mamy chyba dosyć starych, oklepanych i nudnych gier przeglądarkowych w tematyce kosmicznej, polegających na logowaniu się raz dziennie, sprawdzeniu ataków, zapełnieniu kolejek i out, bo nic się nie dzieje.

My chcemy to poprawić.

Oczywiście nie chodzi o to żeby gracze siedzieli przed grą 24/7 tylko o urozmaicenie rozgrywki, dodaniu elementów, które wpłyną na jakość, a nie ilość czasu spędzanego przy grze. Ciągle jesteśmy na etapie dopracowywania wszystkiego i nowe rzeczy będą dodawane stopniowo.

Na pierwszy ogień poszła strona główna. Naszym celem było wykonanie jej w sposób bardziej czytelny dla użytkownika, i mamy nadzieję, że nam się udało. Połączyliśmy forum gry razem ze stroną, żeby ułatwić nieco nawigację. Nie trzeba już wchodzić na inną domenę - wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę z menu.Będziemy również opisywać nowości w grze ze szczegółami, abyście mogli lepiej zrozumieć jaki wpływ na rozgrywkę będą miały konkretne zmiany.

Jest to dla nas ważny krok w kierunku rozwoju, oznacza on nowy początek czegoś wyjątkowego, nowego projektu, na który poświecimy swój czas. Będziemy zaniedbywać rodziny, dzieci będą płakać, a wszystko po to by dać Wam szansę walki w przestworzach i zdobycia rangi Międzygalaktycznego Imperatora!


Podsumowując:

  • 22 września ruszyła nowa strona główna gry Gorwen
  • Szykujemy wiele zmian w najnowszej wersji, a informacje o nich już wkrótce!
Komentarze
StarElite   10.08.16
+1
pierwszy post na gorwenie! :D
Dodaj komentarz
Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Rejestracja