Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Logowanie do nowego systemu dostępne od 1 października
Forum » Pytania » problemy z sojuszem

problemy z sojuszem

witam kilka dni temu zalozylem sojusz zaprosilem jednego znajomego i spokojnie sobie gralismy
nagle nie wiadomo dlaczego w sojuszu znalasl sie ktos kto nie byl przyjmowany i pozmienial ustawianie siebie dal na zalozyciela i przejol sojusz.Sam z kolega wplacilismy gorweny zeby zrobic bonus.Gosc teraz dziennie zaprasza kolegow na chwile odbieraja darmowe gorweny i wychodza lub przekazuje teraz zalozycielstwo komus innemu i sytulacja sie powtarza znowu wchodza po bonusy znajomi i wychodza.
pytanie moje brzmi skad ten pierwszy gosc sie tam znalazl skoro ja nikogo nie przyjmowalem poza kolega a drugie czy to legalne skakac tak dziennie jak podejrzewam po kilka sojuszy zeby odbierac darmowe gorweny
Napisany przez tomas thann
28.03.20
jeśli ktoś odbierze gorweny z jednego sojuszu nie może juz odebrać ich z innego (dopiero po północy można z innego)

prawdopodobnie miałeś sojusz "otwarty" czyli opcje w ustawieniach dzięki której ktoś może dołączyć do sojuszu mając 0 pkt bez twojego potwierdzenia (można to zmienić w opcjach sojuszu)

jeśli ta osoba miała znacznie więcej pkt od ciebie i nie było cie np 24h (lub więcej, nie jestem pewien jak to dokładnie działa) to założyciel sojuszu przechodzi na tą osobę (tego nie da się wyłączyć, i również nie jestem pewny jak to dokładnie działa [zabezpieczenie mające na celu przekazanie sojuszu innej osobie jeśli właściciel przestanie grać])
Napisany przez StarElite
14.05.20

Dodaj post

Aby dodawać posty musisz być zalogowany.
Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Rejestracja