Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Logowanie do nowego systemu dostępne od 1 października
Forum » Pomysły i propozycje » Gwiezdni szabrownicy - porywacze

Gwiezdni szabrownicy - porywacze

Witam Ludziska

W grze jest pełno kont, graczy którzy już nie grają a posiadają setki tysięcy floty a to znacząco zakłamuje rankingi floty.

Przez głowę przeszedł mi pomysł na nowe urozmaicenie.

"Gwiezdni szabrownicy bądź porywacze"

Odwiedzaliby oni planety matki powiedzmy losowo ale nie częściej niż co np. 48h . Ich czas lotu byłby wolniejszy niż Gsa ... powiedzmy 12h ... działaliby coś na wzór eskort handlarza ale nie zabieraliby surowców i bombardowali ... tylko porywali floty .

Zestrzelenie ich by dawało nagrody jak za eskorty handlarza ... a wpuszczenie powodowałoby kradzież/porwanie floty w ilości z przediału np. 2-8%

Co myślicie o pomyśle ?

Pozdrawiam Orlik
Napisany przez orlikman
24.01.18
a jak by taki porywacz mial wlot kiedy Cię nie bedzie ustawiles obrone z mysla ze twojej flocie nic nie grozi a jakis inny gracz Cie zaatakowal przypadkiem przed wlotem ?. jaks czesc graczy tez nie gra codziennie i by sie im nie usmiechalo tracic flote
Napisany przez DanelD
24.01.18
Dlatego właśnie miałby lecieć bardzo długo i nie codziennie ... nawet niech by leciał 24h to będziesz miał czas wymyslec obrone ... właśnie chodziło mi o coś takiego że gracze grający nawet raz na dwa dni mogli by się wybronić ... tu chodzi o konta wiszące np. ponad tydzień , miesiąc czy miesiące bez aktywności
Napisany przez orlikman
24.01.18
Lub 2 lata ;p
Nie lepiej by bylo gdyby właśnie nieaktywne konta atakowały aktywnych? Tzn, konto nieaktywme automatycznie co jakis czas wysyła atak na losowego gracza czy to aktywnego czy tez nie.
W przypadku jaki opisujesz orlik, flota ta by znikała w systemie. W tym co ja proponuje , po udanej (lub nie) obronie flota zostałaby w postaci złomu.
Ewentualnie tak jak to opisałes, ale flota nie byłaby kradziona a zamieniana w pole zniszczeń.
A sam lot trwałby ok 48h. Tak jak danield napisał, to system na nieaktywnych a nie graczy normalnych. Bo dla nolifów to i tak to nie ma znaczenia czy leci 1h czy 200h

Moznaby jeszcze dodac limit zniszczonych jednostek ale przy obecnych ilosciach to chyba jednak nie ma znaczenia. Im większe straty by były tym lepiej dla rankingu
Napisany przez StarElite
25.01.18
W sumie bardzo dobry pomysl ... to nawet by fajnie urozmaicilo gre
Napisany przez orlikman
29.01.18
przecież administratora i tak nie ma. Pomysł oki.
Napisany przez Abbadon
2.02.18

Dodaj post

Aby dodawać posty musisz być zalogowany.
Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Rejestracja