Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Logowanie do nowego systemu dostępne od 1 października
Forum » Pomysły i propozycje » Pomysł Szalony Event z Bazami.

Pomysł Szalony Event z Bazami.

Może byśmy ugadali się z Flanem aby włączył event na Bazy Wojskowe ? Ale słuchacie co najlepsze. Wymieszalibyśmy składy na ten czas no i oczywiście zero ataków wtedy między sobą. Czy nie chcielibyście pograć np z Yupem którego tak nie lubicie ? Mogę zrobić losowanie i nagrać to na telefonie i wrzucić na youtube, wiadomo Black by pilnował sojuszu SG a Star by pilnował Dark a reszta losowanie i nie wiadomo byłoby kto na kogo trafi taka fajna zabawa :) A po evencie by wszystko wróciło do normy każdy by poszedł do swojego sojuszu. Moim zdaniem na pewno było by bardzo ciekawie i coś nowego bo tylko losowanie by zapewniło kto będzie w drużynie A(SG) a kto w drużynie B(Dark). Jest nas mało i tak myślałem jak tu co urozmaicić. Ja z chęcią bym polatał z Orlikiem, Młodym, Szyjkę i Suchego a wiadomo że razem w sojuszu grać nie możemy. Co o tym myślicie ?

Pozdrawiam Y.
Napisany przez Spejson
25.09.17
Jestem za i można spróbować zabawy podczas eventu bo z paroma osobami bym chętnie polatał chociaż na bazy a i drugi plus tej zabawy jest taki bo ani widu ani słychu o nowym universie gdzie nie muszą być takie same składy co tutaj.
Napisany przez N0cturne
25.09.17
no pewnie jestem za przydalby sie taki ewent 😀
Napisany przez Aina
26.09.17

Dodaj post

Aby dodawać posty musisz być zalogowany.
Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Rejestracja