Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Logowanie do nowego systemu dostępne od 1 października

Nowe uni

Podstawowa sprawa to wykosić kolegów "mullti" tych nie złapanych.
Trochę się znam resztę synowie dopowiadają.... I wiem że nie jesteś w stanie tego przeprowadzić w pełni.

Dlatego proszę ważyć wszystkie propozycje, i oceniać rezultaty w perspektywie... Że ktoś może mieć po parę klonów - Które tylko farmi (to opcja light)

Jedna główna propozycja to tak zwane rangi. Co mam na myśli, szef sojuszu może włączać i wyłączać miedzy innymi kto ma widzieć status obecności. Piszę dlatego że niejaki Jupik nie raz latał po swoim skanie - to nic dziwnego, ale już zawracał przed atakiem bez skanu (w domyśle jak zobaczył aktywność - i sam się tzw szpiegami chwalił) i w/w "element" nie jest jedyny zaobserwowany.
Teraz w soju mamy spokój bo w końcu namierzyliśmy klony i ich się pozbyliśmy.

Dlatego proszę o rozwagę w zmianach, bo kto będzie grał jak 2-3 graczy mullti wbije topkę - bo wbiją :( To jak się bronić.

Słowo klucz, balans gry - a jak widzę i pewnie i ty Flan kto ma najwięcej do zmiany ilub do stracenia.

Pozdrawiam.

Szyjka
Napisany przez Szyjka
19.07.17
Koleżanka Aina już o tym pisała.
Napisany przez Szyjka
19.07.17
I śmieje się w twarz.... Bo to z jednego konta :)
"jupik (dzisiaj o 20:46)
czy to jest tyle;) J WARTOBYLO P CZUWAJ (37|48 : 9) 22.598.568.294 21.326.766.947 11.419.140.112 6.519"
Napisany przez Szyjka
19.07.17

Dodaj post

Aby dodawać posty musisz być zalogowany.
Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Rejestracja