Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Logowanie do nowego systemu dostępne od 1 października
Forum » Pomysły i propozycje » Otaris + Trys

Otaris + Trys

Sprawa jest dość smutna... Otaris umiera.
Napisany przez Szymon2727
3.12.16
Zapraszamy na Trys :) Doładuję surowcami żebyś nie był za bardzo w d.... (w dale znaczy) :)
Napisany przez silver2004
3.12.16
:P

Swoją gospodarkę mam i zarabia się nieźle, sporo ludzi na tym serwerze już po prostu nie gra, bo nic się nie dzieje - mało tego, chcą by się coś ruszyło. Więc bez sensu jest rozdzielanie na drobne i dwa serwery tylko sprawiają, że gra jest mniej popularna - jeszcze rozumiem sytuacje gdzie serwer jest po prostu wypchany. Z resztą co na graczach zrobi wrażenie? 1.5k ludzi i 500? czy może 2k? Dałoby to dużą pompę w grze - a w takim typie takie coś jest najważniejsze.
Napisany przez Szymon2727
3.12.16
Tia, można by skonsolidować to wszystko, oczywiście jak są różnice jakieś że np. LM na jednym uni jest wart tyle co 4 LM na drugim to jakoś to wyrównać np. wielką paczką surowców
(to mniej roboty pewnie będzie niż tworzyć kod to przeliczający ;])
No i jakiś system głosowania w toplistach potrzebny co by Gorwen był "na górze",
nie wiem jak inni ale ja patrzyłem parę razy na różne rankingi jak szukałem zamiennika wiadomo jakiej gry :)

W ogóle to wydawało mi się że na Otrais już od dawna nikogo nie ma :P
Napisany przez silver2004
3.12.16

Dodaj post

Aby dodawać posty musisz być zalogowany.
Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Rejestracja