Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Logowanie do nowego systemu dostępne od 1 października
Forum » Pomysły i propozycje » Handel Różności

Handel Różności

Witam

Jestem za wprowadzeniem aby prócz zasobów i diamentów można było sprzedawać/kupować rzeczy, które można zdobyć na piratach różnego rodzaju przyśpieszenie i pkt doświadczenia dla dowódcy bo są osoby które mają już max dowódców na 10 level i taka opcja jest im zbędną a można to sprzedać na handel i zyskać gorweny :) Jestem też za opcją aby każdy gracz mógł wystawić licencje na swoje statki ponieważ są gracze EKO więc ich flota T2, T3, T4 może mniej obchodzi więc mogą sprzedać swoje licencje tym graczom co wolą grać statkami.

Jak się podoba pomysł?

pozdrawiam
Napisany przez Spejson
30.04.16
W zasadzie dobry pomysl ... popieram
Napisany przez orlikman
30.04.16
też popieram
Napisany przez akuku
30.04.16
W zasadzie pomysł fajny, nie licząc handlu licencjami.
Jak ktoś gra eko, to nie będzie chyba sobie bata na tyłek wiązał sprzedając licencję na flotę innemu, tak mi się przynajmniej wydaje.
Napisany przez erenthar
30.04.16
Dobry pomysł, sam bym chętnie pozamieniał parę licencji, pewnie, takie urozmaicenie przydatne, jak najbardziej za!
Napisany przez silver2004
30.04.16
przydałoby sie, czasami coś co komuś nie jest potrzebne dla innego jest skarbem, popieram jak najbardziej 😊
Napisany przez Aina
30.04.16
Nie
Napisany przez Szyjka
30.04.16
Jestem za. W sumie handel jest dobrym determinantem rozwoju.
Napisany przez Skyline
30.04.16
Co do licencji to nwm czy to dobry pomysł , jakby można było sprzedawać tylko te z piratów to byłbym za . Ale ogólnie jestem za ;)
Napisany przez mcErykO
30.04.16
choć tak po przemyśleniu, to handel licencjami stałymi to zły pomysł jest, ale jednorazowymi czemu nie ;]

Napisany przez akuku
5.05.16

Dodaj post

Aby dodawać posty musisz być zalogowany.
Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Rejestracja