Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Logowanie do nowego systemu dostępne od 1 października
Forum » Pomysły i propozycje » Nowy statek Kamikadze

Nowy statek Kamikadze

Nowy Statek T4 Kamikadze

Każdy lot statku kończyłby się jego zniszczeniem a jego celem byłoby atakowanie floty która nie broni planety a stoi w spoczynku:
- statek kamikadze byłby normalnym statkiem T4 a stale licencje można zdobyć w walce z piratami
- sporo graczy już nie gra a posiada statki które stoją bez celu a można je przecież zniszczyć i zebrać złom
- dodatkowo każdy gracz by bronił swoich planet co zwiększy aktywność w grze
- sporo graczy w TOP floty robi bez celu T1 a wprowadzenie kamikadze na pewno w jakiś sposób rozwinie grywalność
- można dodać jeszcze że kamikadze niszczy statki tylko T1
- wymagania badań, długość lotu, cenę, wytrzymałość i atak zostawiam Tobie Flan
Napisany przez Spejson
23.04.16
pomysł bardzo dobry uważam,
ale tylko z opcją fleet-save.
Napisany przez BrunoVonTroba
23.04.16
byłaby fajna frajda i uaktywnienie defensywy a ponadto uaktywniłoby graczy idących w eko
Napisany przez jupik
23.04.16
Ja jestem na nie.
Gram w Gorwena właśnie dlatego, że nie trzeba być tutaj no-lifem.

Zaburzyłoby to chyba cały sens tej gry. Do łask powrócić musiałyby fs'y itd.
Napisany przez Skyline
23.04.16
dokładnie, jestem za SKYline`m, to nie ogame;P
w dodatku ekonomiści zawsze będą szli w eko- i nie rozumiem jak ich tutaj pogonisz?
Dużo osób kończy grę? hmm ale chyba więcej ją rozpoczyna^^
Napisany przez wuju2407
23.04.16
FS tutaj są zbędne bo nikt nie podniesie floty 300.000 - 500.000 statków T1 :) co to za sens budować budynki i produkować flotę ? o to w tej grze chodzi aby atakować innych graczy, być aktywnym i stawać się coraz lepszym a nie logować się raz dziennie i chować zasoby do banku i budować budynki albo flotę która tylko stoi bo i tak jej się nie da zniszczyć.
Napisany przez Spejson
23.04.16
jestem przeciw jeśli mamy wprowadzić takie możliwości to proponuję żeby
wszystkie floty które stoją na koloniach były do zniszczenia a wtedy każdy będzie pilnował flot nieważne czy są w obronie czy nie biorą udział w ataku na daną kolonię
Napisany przez pablo40
23.04.16
nie rozumiem po co każdemu aż tyle floty jak zupełnie wystarczy max 100.000 floty T1 po co wam 500.000 ? tym bardziej że większości graczy robi się 1 statek na 1s więc w 24h możemy zrobić 86400 statków T1 na 1 planecie :)
Napisany przez Spejson
23.04.16
ale to też nie jest gra w której nie musisz pilnować floty bo teraz czy jesteś czy nie nic się nie dzieje jak byś stracił flotę to będziesz aktywny i będziesz pilnował a przecież o chodzi o to żeby była frekwencja
Napisany przez pablo40
23.04.16
Chodzi ci o to aby można było zniszczyć flotę która jest przypisana do dowódcy a jest jako oczekująca czy wolne statki na planecie ?
Chcąc atakować wolne statki chyba byś się zbyt bardzo zmachał :P Jak ktoś ma kilkaset tysięcy statków to ciężko by było to rozbić dowódcami 10 lvl .
Do tego można łatwo rozwalić flotę początkującemu .
Jak ma to dotyczyć oczekujących dowódców to strach recki , transportery , bombowce czy też GS zostawiać :P Myślę że na to najczęściej gracze by się kusili ;)

Jeżeli chodzi o mnie nie jestem za wprowadzeniem takich statków do gry .
Napisany przez mcErykO
23.04.16

Dodaj post

Aby dodawać posty musisz być zalogowany.
Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Rejestracja