Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Logowanie do nowego systemu dostępne od 1 października
Forum » Pomysły i propozycje » Bonus Nocny - GS i bombowce + 2 inne propopozycje

Bonus Nocny - GS i bombowce + 2 inne propopozycje1. Bombowce i GS nie powinny zadawać szkód podczas bonusu nocnego . W nocy jak ktoś śpi dużo łatwiej kogoś bombardować . Co prawda trudniej zniszczyć obronę ale po przebiciu się przez obronę można uszkodzić budynki lub nawet całą planetę .

2. Fajne jest to zabezpieczenie przeciwko usunięciu dowódcy . Można to dodać do opuszczania planety i stacji wsparcia .

3. Kiedy jest planowane ulepszenie symulatora ?
Brakuje mi konkretnie :
- bonusów
- działek
- bonusów sojuszowych
- Dla atakującego więcej niż 1 dowódca , było by wygodniej chcąc atakować kilkoma dowódcami symulacja jest mocno utrudniona
- automatyczne dodanie floty do symulatora z raportu
Napisany przez mcErykO
10.04.16
Podpisuję się pod Tym co MC napisał.
Dodatkowo proszę:
- o zmianę zakładek flota- wysyłając czy przypisując flotę do dowódców, po kliknięciu
FLOTA=> dowódcy=> Flota dowódcy(ustawiam sobie flotkę i klikam x- zamiast wrócić do zakładki FLOTA wraca jedynie do Dowódcy, co jest uciążliwe podczas ustawiania flotki pod kilku dowódców, bo często klikamy X i zakładka Flota od nowa:(

- Proszę o zmiany w wysyłaniu floty- tak abym jednym kliknięciem wyślij miał możliwość zaznaczenia jakich dowódców chce wysłać za jednym razem, aby przy każdym z nich była możliwość zaznaczenia który ma lecieć, klikanie 24szt jest uciążliwe.
Rozumiem, że to będzie ciężkie do zrobienia, gdyż flotki zostaną wysłane w jednym czasie i u celu będą w jednym czasie ale jak admin zrobił handlarzy co 1s to zrobi i to;) może być odstęp nawet 5s. ale żeby było zaznaczanie za pierwszym razem ilu chce się wysłać;)
Napisany przez wuju2407
10.04.16
Bzdury, moze dodamy ochrone szkolna i ochrone pracownicza? Dodajmy urlop macierzynski -.-". Jestem przeciwny takim ochronom juz ta nocna to mega ulatwienie...
Napisany przez N0cturne
12.04.16
@mcErykO
1. Ochrona nocna służy do tego, aby łatwiej było się bronić przed atakami Bombowców i GS. Jeśli przed tego typu atakami chcesz się obronić, to na noc powinieneś wystawić dowódców na obronę. Usunięcie możliwości bombardowania i niszczenia planet na czas ochrony nocnej całkowicie usunęło by konieczność obrony planety w tym czasie.
2. Nowe, bardziej skomplikowane potwierdzenie będzie w przyszłości dodane do usuwania/opuszczania najważniejszych elementów w grze. Z pewnością pojawi się ono również przy opuszczaniu planet i SW.
3. Symulator na chwilę obecną nie jest największym priorytetem, jednak w przyszłości z pewnością zostanie ulepszony.

@wuju2407
1. Nie do końca rozumiem problem, który opisujesz. Jeśli chcemy edytować flote kilku dowódcom możemy to zrobić bez przechodzenia pomiędzy zakładkami "Flota" i "Dowócy". Klikamy "Dowódcy", wybieramy z listy dowódcę, edytujemy flotę, wykieramy z listy kolejnego dowódcę, edytujemy flotę, itd. Nie widzę tutaj konieczności przechodzenia do zakładki "Flota".
2. Na razie nie jest w planach umożliwienie wysyłania kilku dowódców na raz. Opcja tego typu znacząco ułatwiła by działania agresorów, a znacząco utrudniła obronę, w tym głównie przed Gwiazdami Śmierci i Bombowcami.
Napisany przez Flantive (Admin)
12.04.16
Cos czuje ze ktos na bc polecial bombowcami w nocy i zkosil planety ... ale mowie kategoryczne nie ! po to masz 2x silniejsza flote bys wystawil obrone i sie obronil przed atakami w nocy a co do wuja z ta flota to bym nic nie zmienial jak dla mnie jest wszystko jasnie i przyjaznie zrobione :)
Napisany przez Angel92
14.04.16
Chyba sobie ktoś żartuje z tym pomysłem :) i patrze żartują Ci co obrywają bombowcami :) wystawić 10 dowódców i po problemie :)
Napisany przez Spejson
23.04.16
"wystawić 10 dowódców i po problemie :)" Mając 5 planet to już 50 dowódców a jeszcze stacji wsparcia trzeba bronić ;)

A co do pomysłu nie chcecie to nie nalegam .
Napisany przez mcErykO
23.04.16
matki wystarczy bronić :) a jak za dużo planet to skasować 1 albo 2
Napisany przez Spejson
26.04.16Dodaj post

Aby dodawać posty musisz być zalogowany.
Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Rejestracja