Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Logowanie do nowego systemu dostępne od 1 października
Forum » Pomysły i propozycje » Ranga Premium

Ranga Premium

V.I.P / Premium
-Nick na chacie zloty.
-Dodadkowe avatary (jakies ciekawsze niz te obecne, np ze zlota ramka, czy cale zlote z innymi wzorami)
-Jednorazowa zmiana nacji (dobre dla tych którzy źle wybrali na początku)
-100% więcej gorwenów z ataków na planety/piratow/sw/handlarzy/itp.
-100% wiecej diamentow z atakow na piratow/sw/handlarzy/itp.
-Czas lotu wszystkich flot przyspieszony o 50%
-wieksza pojemnosc statkow o 50% ( cos w stylu dodatkowego poziomu kompresji )
-wieksza produkcja surowcow o 50% ( na wszystkich planetach danego gracza)
-wieksza pojemnosc schowka o 200% ( na wszystkich planetach danego gracza )
-zwiekszenie kolejki w hangarze, budynkach, badaniach o 2 miejsca
-redukcja czasu odnawiania sw o 50% (z 24h na 12h, jesli ta sw nalezy do osoby z ranga premium)
-Redukcja czasu odnawiania sie planetarium o 50%
-1 dodatkowy dowodca z bonusem startowym 25% wiecej gorwenow z ataku (pozostale 2 bonusy normalne.)
-2 bonusy na zmniejszenie kosztow o 20%
-3 bonusy wydobycia +30%
-2 bonusy powiekszenia schowka o 100%
-3 bonusy dodatkowego pola na planecie
-2 bonusy zwiekszenia kolejki na stałe

Koszt rangi : 250.000 gorwenów
Czas w jakim ranga jest aktywna : 30 dni

Po utracie rangi :
-nick na chacie tak jak u zwykłego gracza
-Avatary z rangi zostają odebrane
-nacja którą się ewentualnie zmieniło zostaje (opcja dobra dla osob które źle wybrały na poczatku)
-Przywrócenie ilości zdobywanych gorwenów z ataku do stanu pierwotnego
-Przywrócenie ilości zdobywanych diamentów z ataku do stanu pierwotnego
-przywrócenie czasu lotu flot do stanu pierwotnego
-Przywrócenie ładowności statków do stanu pierwotnego
-przywrócenie wydobycia na planetach do stanu pierwotnego
-przywrócenie pojemności schowka do stanu pierwotnego
-zmniejszenie kolejki w hangarze, budynkach, badaniach o 2 miejsca
-przywrócenie czasu odnawiania się sw do stanu pierwotnego
-przywrócenie czasu odnawiania sie planetarium do stanu pierwotnego
-dowodca zostaje do dyspozycji gracza
-Bonusy zostają (o ile nie zostały wczesniej wykorzystane)

Opcja ta była by opłacalna dla obydwu stron, serwer byłby wsparty finansowo, a gracz otrzymał by swietne bonusy.
(Dobrze jednak byłoby wprowadzic to dopiero na nowym serwerze)
Napisany przez StarElite
12.03.16
"100% wiecej diamentow z atakow na piratow/sw/handlarzy/itp."
"Czas lotu wszystkich flot przyspieszony o 50%"

Nie róbmy z gorwena gry pay to win

"wieksza produkcja surowcow o 50%"

bonusy wydobycia wystarczą a wprowadzenie czegoś takiego by zepsuło grę .

"1 dodatkowy dowodca z bonusem startowym 25% wiecej gorwenow z ataku"

ktoś kto wyda 250 000 gorwenów na pewno będzie mu zależało na zebraniu tych kilkadziesiąt gorwenów ;)

Uważam że aktualny system paczek jest dobry i nie potrzeba rangi vip .
Do tego cena musiała by być dużo wyższa . Samo wydobycie by było warte jakieś 180000 gorwenów przy +30 %
Napisany przez mcErykO
12.03.16
Czy ty kiedys cos pozytywnie skomentowales? :/ to bedzie moziwosc dla osobxktore kupuja duzo gorwwenow.. dzieki temu zacheci sie wieksza ilosc osob do zakupu wiekszej ilsoci gorwenow..

W takim razie powiedz mi po co komu tech gorwenow..? To tez nic nie daje, wiec taka sama zasada bu tu byla.. przynajmniej mozna hy sie pochwalic ze ma sie unikalnego dowodce -_-

Do tego w kazdej grze platnej jest cos takiego jak pay to win.. kupujesz mase gorwenow, wykupujesz calutki rynek jestes top 1.. tu mozna by przynajmniej miec wieksza ilosc bonusow. Moze z diamentami przesadzilem i powinno 50% wiecej byc zamiast 100% ale reszta wg mnie byla by ok.
Napisany przez StarElite
12.03.16
chyba cie cos "poj*****" to w ogole rozwaliloby balans gry to podstawa pozniej wydobycie 2x ? +50% i do tego +30% itemki ? pojemnosc dowodcy ? ktos zaplaci i rozwala wszystkich wtedy nie ma sensu ...
Napisany przez Angel92
12.03.16
Dlaczego twierdzisz że nic pozytywnie nie skomentowałem .
Jestem jak najbardziej za rozwojem gry i wprowadzaniem nowych pomysłów tylko trzeba popatrzeć na plusy i minusy . No plusów nie podałem bo ty już podałeś no to podałem anty argumenty wprowadzenia tego pomysłu .

Nie znam dużo ludzi którzy ulepszali by mocno tech. gorwenów , ba nie znam nikogo kto by miał ją większą niż na 5 poziomie . No ja mam inne rzeczy do chwalenia niż dowódca z bonusem na gorweny .

Nie powiedziałbym że każda gra jest pay to win ale że większość to bym się zgodził , zwłaszcza przeglądarkowych . Jak narazie można grać nie kupując gorwenów i być w miarę dobrym graczem . Oczywiście z gorwenami jest łatwiej ale chodzi o to że ktoś kupi sobie tego VIPA i będzie miał znaczną przewagę . Takich zabiegów w szanujących się grach nie ma .

Jak już myśleć o czymś w stylu VIPA to w umiarkowanej i dostosowanej cenie bo to co podałeś warte jest więcej niż 250 000 gorwenów .

No i abyś nie oceniał mnie tak źle to poparłem nawet kilka twoich pomysłów odnoście :
DODATKI
Napisany przez mcErykO
12.03.16
250000 gorwenów jest to dużo jednak te parę osób co by pokusiło by się na tą rangę zostawiło by daleko innych graczy, jednakże pomysł nie najgorszy tyle, że trochę przesadziłeś.

Nie pasuje mi trochę szybsza szybkość floty i ich pojemność to powinny być atuty nie naruszalne.

Na wydobycie jest już bonus a dodatkowy 50% lekka przesada, zamiast tego na czas trwania konta premium 35% wydobycia

Pomysł dobry ale za dużo moim zdaniem gracz by dostał i przewaga otóż jego była by bardzo znacząca, trochę pozmieniać dopracować i za takim kontem premium byłbym za tylko aby bez przesady.
Napisany przez Szczekacz
12.03.16
Fajny pomysł ale trochę przesadziłeś :P
- Złoty nick może być
- Dodatkowe avatary, Ok
- Zmiana nacji = to nie pasuje ponieważ co wykupienie Vipa co 30 dni Można by zmienić nację tu można dodać dodatkową paczkę z zmianą Nacji którą można kupić tylko raz.
- 100% więcej growenów odpada komu by zależało na growenach z pola walki jeśli może wydać ponad 250 000 growenów co miesiąc na Vip-a
- 100% Więcej diamentów z ataków itp. Tu przesada można by było dać 25% lub ewentualnie 35%
- Czas lotu flot. Odpada i tak szybko się lata oraz jest mało graczy max 2h lotu w jedną stronę . wielu graczy nie wchodzi co 2h
- Pojemność statków też odpada i tak wystarczy Technologia kompresji :)
- Większa produkcja surowców +50% jak dla mnie to za dużo max +25% i tak są sw oraz "Bonus do Produkcji"
- Pojemność schowka +200% też za dużo jest przecież bonus do tego dał bym max 100% ale jak dla mnie to też nie potrzebne
- Zwiększenie kolejki . można kupić na stałe więc po co komu zwiększenie kolejki
- Redukcja czasu odnawiania SW mogła by być
- Redykcja czasu w planetarium pasuje te +50% jest wystarczające
- Dodatkowy dowódca jest chyba nie potrzebny zamiast tego można by było dodać dodatkowe miejsce na dowódce
- A co dodatków to chyba nie były by potrzebne można było by je kupić ponieważ po kilku odnowieniach miał byś wielką kolejkę budowy itp :)

To moje zdanie :)
Napisany przez PokemonekPL
14.03.16
W takim razie po co bonusy w paczkach wsparcia skoro mozna je zakupic oddzielnie? ^^
Dodatkowy dowodca z bonusem 25% wiecej gorw, bardziej do ozdoby by byl, wg mnie o tyle fajny pomysl ze mialo by sie taka zabawke do chwalenia.
Dodatkowe miejsca, tak, moznana stale kupic, ale skoro juz by sie kupowala vipa, to chyba dobrze by bylo gdyby jednak bylo widac jakas roznice a nie tylko nick i kilka malych bonusow :/ za cos by sie jednak placilo te 250k gorwenow..
I tak ciezko juz sie diamenty zdobywa bo sw praktycznie ciage sa zniszczone wiec chociaz takie 50% wiecej diamentow z pewnoscia bylo by dobrym bonusem.
Gorwenow wiecej tez bardziej jako "szpanik" bo fakt faktem, z atakow niewiele sie ich zdobywa.
Schowek, jak juz ktos placi tyle za vipa to moze byc chyba schowek ponad standart (100% wieksza pojemnisc schowka), tak bardziej by sie bonus oplacilo zakupic.to juz chociaz 150% (i tak niespecjalnie wiele daje to przy obecnej produkcji)
Z wydobyciem rzeczyiscie przesadzilem.. mysle ze 35% wieksze wydobycie bylo by ok. (Ponad standardowy bonus ale bez szału. :) )
Skoro wieksza pojemnosc statkow o 50% wzbudza tak negatywne emocje to mozna by dac 5% wieksza pojemnosc (glownie po to by dobrze to wygladalo na zasadzie "woow ale ten vip ma wiele funkcji!")
Ze zmiana nacji to masz racje pokemon, w sumie nie pomyslalem o nowej paczce:) to bylby duzo lepszy pomysl. Np paczka by kosztowala 5k gorwenow (tanio zeby osoby ktore zaczynaja gre i zle biora nacje, nie byly w gorszej pozycji niz gracze ktorzy grali na innych serwerach i wiedziaky na start jaka nacje wybierac) oczywiscie paczka jednorazowa tak jak to napisales. Problem bylby tylko z nacja czerwona, ktora posiada dodatkowych 3 dowodcow i tym sposobem mozna by wybrac najpierw ta nacje a potem zmienic na niebieska czy zielona i miec bonus w postaci tych dowodcow.. trzeba by w takim razie to jakos ominac..
Napisany przez StarElite
15.03.16
Sama zmiana z możliwością niebieską lub zieloną jest bez sensu .

Jak chodzi o samą zmianę nacji to było by dobre i po zmianie nacji niemożna by było przez 7 dni lub miesiąc zmieniać . Tylko niestety niewykonalne . Bo chyba po zmianie nie będą się usuwały dodatkowi dowódcy ani się ich nie zostawi .
Napisany przez mcErykO
15.03.16
Star To te bonusy powiekszenia kolejki badan i budowy +2 mogly by być tylko na czas trwania Vipa bo dodatkowe bonusy 2 na powiekszenie kolejek co miesiąc to była by przesada ponieważ po 3 miesiącach miał byś 6 powiekszeń kolejki to już dużo :P
Co do pojemności statków można by było dać +25% to max
Z diamentami te 50% ujdzie :)
Co do schowka masz racje można dać 150% i jeśli ktoś chce może dokupić jako bonus 100% :)
a Zmiana nacji Np Nie można było by zmienić nacji z Czerwonej na inną póki nie miało by się odpowiedniej ilości dowódców czyli mniej o 3 niż możesz posiadać dopiero po tym możliwa była by zmiana nacji :)
Napisany przez PokemonekPL
15.03.16

Dodaj post

Aby dodawać posty musisz być zalogowany.
Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Rejestracja