Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Logowanie do nowego systemu dostępne od 1 października

Statki T3

Dlaczego statki T3 są za Groweny ? Żadne inne tego nie wymagają i tak powinno być statki
Uniwersalne, Ofensywne oraz Defensywne nie powinny w kosztach zawierać ani growenów ani diamentów co do specjalnych to ok niech maja diamenty w kosztach ale dla niektórych szkoda wydawać groweny na statki i trzymają sie T2 i T1 aż nie odkryją T4 statki T3 prawie nie są w użytku.
Napisany przez PokemonekPL
5.03.16
No i nikt nie każe kupować T3 . To jest taki dodatek dla tych co chcą wydać gorweny za flotę ;)
Napisany przez mcErykO
5.03.16
Kto normalny kupuje flote t3 zeby zaraz ja stracic?.. taka flota w dowodcy tylko zacheca do ataku zeby przeciwnik mial bardzo dotkliwe straty..
Mozna ja miec w zasadzie tylko do ozdoby.. ewentualnie niszczarki i goliathy na piratow slabszych . Tez sie nadaja w sumie ale na graczy nie oplaca sie ani troche..
Napisany przez StarElite
5.03.16
dokładnie , wcześniej miałem te T3 ofensywne aby na piraty latały ale tylko ofensywne :)
Napisany przez mcErykO
5.03.16
Produkcja okrętów 3 poziomu nie jest konieczna. W przyszłości być może koszt Gorwenów zostanie usunięty, jednak obecnie jest to jedna z form zachęty do zakupu waluty Premium, dzięki której gra może istnieć.
Napisany przez Flantive (Admin)
8.03.16

Dodaj post

Aby dodawać posty musisz być zalogowany.
Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Rejestracja