Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Logowanie do nowego systemu dostępne od 1 października
Forum » Pomysły i propozycje » Dowodcy jednorazowi

Dowodcy jednorazowi

Tak mnie przy sniadaniu olśniło.. a gdyby taj dodac dowodcow jednorazowych? Pojawiali by sie w piratach a takze mozna by ich na eventach zdobyc (podobnie jak bombowce). Pojawiali by sie z podobna czestotliwoscia jak bombowce. Byli by tak samo jak licencje jednorazowe. Do poki nie stracisz tego statku mozesz latac do woli.. tak samo z dowodca jednorazowym. Jak go tracisz to koniec, nie ma go. Oczywiecie sprawa z expem, bonusami bylaby taka sama jak w stalych dowodcach. Do tego bylby nowy pirat o nazwie "handlarz niewolnikow" z ktorego zobywalo by sie albo gotowego dowodce z losowym bonusem na start albo licencje na takiego dowodce i dalszy proces bylby taki jak w wypadku normalnych dowodcow (zakup expienie nowy bonus exp...). Pomysl wydaje mi sie o tyke ciekawy ze gracz majacy kilkaset tysiecy statkow nie zaladuje tego do swoich dowodcow, a taktyka staje sie bardzi droga, co za tym idzie nie ma po co floty dalej robic. A dzieki temu gdyby ktos zdobyl nowych 5-10dowodcow to pewnie, moze ich stracic ale tez moze ich wyexpic na 10lvle i dalej nimi latac, przez co tez jest element ryzyka i napiecia kiedy takiego dowodce wysle sie na gracza o podobnych statystykach a nie wie sie c y jest ten gracz.. obecnie wystarczy nabudowac floty i bez zadnego strachu atakowac graczy, jak sie straci to sie odbuduje, nic strasznego. A tak.. rykyko utraty cennego dowodcy tez daje troche do myslenia, przy okazji bedzie mozliwosc wiekszego rozwiniecia swoich sil bojowych. Rzecz jasna pewnie sie to ominie i takich dowodcow bedzie wysylalo na nieaktychych, a zwyklych dowodcow na aktywnych, ale przynajmniej bedzie po co dalej grac, na oewnym etapie badania kosztuja miliardy, diamentow braki.. budowa floty sie nudzi, eco jeszcze bardziej, loty na kogokolwiek sa juz bezcelowe bo albo sie wycofuja gracze albo odwzajemniaja atakiem..
Przy okazji mozna by zrobic rybek licencji i wystawiac takze dowodcow jednorazowych na takim rynku..
O co chodzi z rynkiem licencji, opisalem w poprzednim watku na forum
Napisany przez StarElite
3.03.16
System dowódców już teraz wydaje się być dość skomplikowany, dlatego dodanie "jednorazowych" dowóców byłoby wg. mnie niepotrzebną komplikacją. Poza tym dowódcy mobilni byli projektowani i balansowani w ten sposób, aby nie można było ich utracić. Utrata dobrze wyszkolonego dowódcy byłaby zbyt dotkliwa.
Napisany przez Flantive (Admin)
8.03.16
Z tego powodu zaoewne nie brali by udzialu w bezposrednich walkach lecz byli by uzywani di farmienia, lub atakowania celow u ktorych ma sie pewnosc ze nie rozwala takiego dowodcy, mozna by tez zwiekszyc w takich dowodcach przyrost expa, dzieki czemu utrata takiego dowodcy nie byla by tak straszna :)
Napisany przez StarElite
9.03.16

Dodaj post

Aby dodawać posty musisz być zalogowany.
Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Rejestracja