Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Logowanie do nowego systemu dostępne od 1 października

Dodatki

1. Proponuje zmodyfikowac pobyt ofert na rynku, aby jakas najstarsza oferta z poczatku uni nie stala na rynku (np. Tytan 100:1 gorwen) do konca uniwersum.. sugeruje dodac limit czasowy ofert do np. Max 1 dnia, to tez zwiekszy aktywnosc graczy, poniewaz przyjmijmy ze ktos swoje surowce chowa na rynku zamiast w banku i na kilka dni moze odejsc od gry bo surka jest bezpieczna :) do tego zmniejszy sie ten obecny "smietnik" na rynku.. (1 dzien pobytu oferty wg mnie spokojnie wystarczy. Najlepsze i najbardziej oplacalne oferty zazwyczaj po 1-3h spadaja..)
2. Ciekawy jest tez motyw z ogame, mianowicie licytacje.. w licytatorze pojawialy by sie rozne przedmioty premium (dodajmy ze teraz w aktualizacji dojdzie sporo tych przedmiotow) o ktore gracze by "walczyli" podbijajac cene. Dzieki temu dla ekonomistow uran by nabral na znaczeniu a dla flociarzy tytan :) do tego bylby tez to doskonaly sposob na zdobycie skarbow nie tylko z piratow ale takze i z wlasnie takiego licytatora.
(Przelicznik oczywiscie klasyczny, natomiast mozna by tez diamenty wystawia ktore by byly np. O wartosci 1diament - 100000jednostek i tak samo gorweny. 1Gorwen - 1000jednostek..) wydaje mi sie ze to ciekawy pomysł ktory troche rozrusza tez ekonomistow :D
3. To o czym wspomnialem na chacie juz.. rynek licencji. Jedna osoba uswiadomila mi ze faktycznie, przy takim obrocie spraw gdyby mozna licencje sprzedawac nagle przybylo by masa multikont.. ale mozna to ominac, i zamiast rynku licencji stalych, dac rynek licencji tymczasowych. Te licencje da sie tylko w walce zdobywac, a flociarze glowe oddadza za jakiekolwiek licencje :D
3. Dzienny bonus.. chyba nie musze opisywac problemu :) ale opisze jak ja to widze, dzienny bonus moze przeciez zwiekszac swoja wartosc wraz ze wzrostem punktow. Na poczatku serwera, te surowce z bonusu dziennego byly bardzo cenne.. teraz to sie to tylko odklikhje by nie pojawialo sie ciagle na ekranie. Zamiast 40k tytanu w dzien 1 gracz majacy 20k pkt moze dostawac np 1mln tytanu.. zawsze takie cos juz cieszy bo sie dostaje wiecej niz takie grosze na ktore mozna poczekac 1-2 min i sie samo zrobi..
4. Rynek surowcow (surowiec za surowiec) to tez juz bylo walkowane :) gracz 1 wystawia 5mln tytanu i chce za to 5mln uranu. Gracz 2 wchodzi na rynek i widzi swietna okazje i kupuje to.. wszystko odbywa sie darmowo czyli bez strat surowcow (tak jak z transporterkami, ale tu mamy pewnosc ze wymiana bedzje uczciwa a nie ze gracz 1 wysle a gracz 2 cofnie swoja flote.. opcja 2, gracz 1wystawia 5m tytanu chce za tl 5m jranu ale ponosi koszty wystawienia oferty w postaci np. 50 gorwenow.. potem gracz 2 kupuje i obydwaj sa zadowoleni..
5. Zmiany bonusow na sw. Jest to uciazliwe kiedy szukam w okolicy nowych czystych nieuzywanych sw a tu tylko jakas z wydobyciem, jakas z innymi niepotrzebnymi mi bonusami.. lub tez przejmuje czyjas sw i ma nieodpowiadajacy mi jeden bonus.. co teraz? Trzeba by kasowac cala sw i robic od nowa kolejna.. tak wiec dobrze by bylo aby zdjecie bonusu kosztowalo polowe ceny jego stworzenia lub koszty w gorwenach np. Za usuniecie jednego calego bonusu z sw placilo by sie 1-2k gorwenow.
6. Zmiany bonusow w dowodcach.. na poczatku uni kupowalo sie jak popadnie, ulepszalo byle by byli i dalo sie wyprzedzic rywali.. no tak wszystko pieknie, ale teraz kiedy chce sie miec porzadnie ulepszonych dowodcow to nie ma bata, trzeba zwolnic goscia i od nowa go robic a najgorzej jest kiedy jest to dowodca posiadajacy 10poziom.. tak wkec tak jak w przypadku sw dobrze by bylo dodac koszty usuniecia bonusu z dowodcy wynoszace np. 500 Gorw (przy wiekszej ilosci dowodcow po 1-2k gorwenow to bedzie majatek i nie bedzke sie oplacalo zmieniac bonusow)
Dzieki za przeczytanie tego :D pisalem z telefonu wiec przepraszam za bledy.
Napisany przez StarElite
2.03.16
1. Nie , sprzedając np. hurtowo 1000 diamentów to można czekać dłużej niż 1 dzień na klienta . Dodatkowo jak jest zapotrzebowanie na jakiś surowiec to nie idą tylko te najtańsze tylko też o średniej cenie . Chowanie surowców na rynku i tak jest mocno ograniczone więc nie powinno to stanowić problemu .

2. W ogame nie grałem ale coś w postaci licytacji to byłaby fajna sprawa . Aczkolwiek są ważniejsze rzeczy do zrobienia :P

3. Takie trochę moim zdaniem zbędne chociaż może te licencje na bombowce by schodziły .

33. Jak najbardziej popieram :-)

4. Dobrze by było gdyby była możliwość wymiany surowców między graczami bez użycia transporterów .

5. Tak oczywiście jestem za i chyba ma być to wprowadzone . Moim zdaniem usunięcie bonusu powinno być darmowe a koszt budowy normalny .

6. Tutaj też jestem jak najbardziej za i to z szczególnym priorytetem . Co do usunięcia bonusu powinien być darmowy tak jak i usuwanie dowódcy jest darmowe . Tylko trzeba by było od nowa płacić za bonusy co jest wystarczającym kosztem .
Napisany przez mcErykO
2.03.16
Chodzilo mi o normalne sumy i ceny surowcow w pkt 1.. nie np 5mld tytanuza 100000gorwenow.. 5m za 100 jesli wstawisz w srodku dnia to oferta nie przetrwa pewnie nawet 30min..
Pewnie ze moze sie zdarzyc ze oferta bawet 2-3 dni bedzie na rynku stala, ale te kferty z pcozatku uni tylko zasmkecaja rynek. Jak by byl limit czasowy na oferty w postaci jednego dnia to by tez bylo "czysciej" na rynku.. oczywiscie oferte mozna by zdjac w kazdej chwili.. nie tak jak w przypadku banku ze iles % surki sie traci po natychmiastowej wyplacie surowcow.. ale sama by spadala po 24h od dodania jej
Napisany przez StarElite
2.03.16
Tylko nie rozumiem co w tym złego jak rynek jest zaśmiecony na stronach na które i tak nikt nie patrzy . Ważna jest tylko pierwsza ewentualnie 2 strona . Na rynku wyczułbym także pustki . Dla osób sprzedających po nie tak bardzo atrakcyjnych cenach rynek w ogóle nie miałby sensu a tak to ma ktoś nadzieję że może ktoś coś kupi za miesiąc lub 2 .
Napisany przez mcErykO
2.03.16
No wlasnie :) ofert po 2 mies nikt nie kupi bo rynek poleci tak mocno up ze te oferty obecne zostana w tyle o kilka stron... no nie wiem jakie fu argumenty dac.. ostatecznie to i tak flan zadecyduje co dalej z tym fantem zrobic.
Napisany przez StarElite
2.03.16
4, 5, 6, Na tak i to przy najbliszej aktualizacji :P
Napisany przez PokemonekPL
5.03.16
1. Być może w przyszłości, na razie nie jest to potrzebne i mało istotne.
2. Podobnie jak wyżej. Mało istotne, a do tego ingeruje w najważniejszy w grze element, utrzymujący ją przy "życiu" - system premium. Elementy umożliwiające zdobycie waluty lub przedmiotów premium muszą być przemyślane i zbalansowane w taki sposób, aby ich zakup był nadal atrakcyjny.
3. Również mało istotne i prawdopodobnie mało kto by z tej opcji korzystał.
3a. System ten zostanie w przyszłości zmodyfikowany, jednak na razie nie jest priorytetem.
4. Wypowiadałem się już na ten temat w innym wątku, w którym to zaproponowałeś.
5. Edycja bonusów na SW zostanie wprowadzona w aktualizacji 2.7.
7. Również pojawi się w aktualizacji 2.7.
Napisany przez Flantive (Admin)
8.03.16

Dodaj post

Aby dodawać posty musisz być zalogowany.
Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Rejestracja