Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Logowanie do nowego systemu dostępne od 1 października
Forum » Pomysły i propozycje » Kilka Pomysłów.

Kilka Pomysłów.

1.
Dodanie możliwość eksploracji terenu np "Pustki Międzygwiezdnej"
Podczas tej eksploracji jest możliwość znalezienia np. surowców, Starych statków (po włożeniu danej liczby sur statek można włączyć do floty jako sprawny), Piratów oraz możliwość straty floty.
Pustka wyglądała by np: teren 3x3 taki w jakim znajdują się planety.
zamiast możliwości znalezienia surowców można dodać "Planetoidy" lecz to by było trudniejsze ponieważ trzeba było by dodać jeszcze nowy statek "Platformę Wiertniczą" oraz nowe badanie
"Planetoidy" które dawało by możliwość znalezienia większej ilości surowców
2.
Nowy Budynek :
Uniwersytet - Każdy poziom budynku zwiększa szybkość badań. np Pierwszy lvl 10% szybciej 2 lvl 14,5% szybciej, 3 lvl 20% szybciej.
Wymagania np :
Kapitol 13
Fabryka robotów 2
Wymagane Badania :
Nauka 3
Technologia Energetyczna 11
Technologia Jądrowa 11
chciał bym dodać taki budynek ponieważ jest fabryka robotów która daje Szybkość budowy statków oraz budowli a do szybkości badań jeszcze nic nie ma.
Nowe badanie :
Nauka - Wymagana do Uniwersytetu oraz każdy poziom tego badania dawał by większe szanse "Ekspedycji"

To na razie tyle :P W przyszłości mogę dać jeszcze kilka jeśli się te spodobają :)
Napisany przez PokemonekPL
23.02.16
Co do uniwersytetu myślę że niema potrzeby . Kolejny budynek specjalny do planety matki , centrum badawcze wystarczy .
Co do możliwość eksploracji terenu sam nie wiem czy potrzebne . Może kiedyś w dalszych planach można by nad tym pomyśleć ...
Jak narazie zwiększył bym zysk z piratów ;)
Napisany przez mcErykO
23.02.16
Funkcję Uniwersutetu pełnią obecne Stacje Wsparcia, które umożliwiają skrócenie czasu badań do -45%. Kolejna opcja zmniejszająca czas nie jest potrzebna, a nawet jeśli by była, to zamiast "statycznego" elementu, jakim jest budynek, lepiej byłoby obracować coś "dynamicznego", wprowadzającego ciekawy element do rozgrywki.

Motyw eksploracji galaktyki pojawi się w innej formie, jednak dopiero na kolejnym serwerze, gdyż na obecnym dodanie takiego elementu jest niemożliwe z powodu konstrukcji galaktyki.

@mcErykO Niektóre skarby piratów (w tym surowce) zostały zwiększone w aktualizacji 2.5. Dziś pojawi się lista zmian, więc wszystko będzie jasne :)
Napisany przez Flantive (Admin)
23.02.16
@Flantive badania można skrócić o 90 % ;) -30 % w 1 sw .
-45 % to zmniejszenie kosztu . I dlatego tym bardziej nie widzę potrzeby takiego budynku ;)
Napisany przez mcErykO
23.02.16
Zgadza się, moje niedopatrzenie :)
23.02.16
Wlasciciel gry sie nie zna na swoim dziele :PPP
Oj nieładnie :DD
A zdradzisz jaka bedzke konstrukcja galaktyki i coto bedzie za misja?? :)
Napisany przez StarElite
26.02.16
Nowy "styl" galaktyki nie jest kwestią pewną, dlatego żanych informacji na razie podać nie mogę :)
26.02.16

Dodaj post

Aby dodawać posty musisz być zalogowany.
Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Rejestracja