Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Logowanie do nowego systemu dostępne od 1 października
Forum » Uniwersum Inivium » Boostowanie konta.

Boostowanie konta.

BLACK TINKER i BLACK TINKER4 ,wg mnie, to ta sama osoba. Boostuje konto za pomoca innego. Prosze o sprawdzenie tej informacji.
Napisany przez Clayspro
20.01.15
Dziękuję za zgłoszenie.
Napisany przez Flantive (Admin)
20.01.15
xd2412
Lary

Prosze o sprawdzenie tych dwoch uzytkownikow. Podejrzewam ze BLACK TINKER uzywa tych dwoch kont do daleszego boostowania glownego konta.

Pozdrawiam.
Napisany przez Clayspro
21.01.15
potwierdzam... i samo to że już raz jego pomocnicze konto zostało skasowane a załozył dokładnie takie samo... dlaczego nie zostało skasowane jego główne konto ? jest to niesprawiedliwe wobec uczciwych graczy i widocznie kara którą otrzymał w ogóle nie wzbudziła w nim poczucia winy bo zrobił dokładnie to samo...
Napisany przez Yashimaru
22.01.15
Informacja dla tych niezadowolonych YASHIMARU i CLAYSPRO ja i moi dwaj bracia gramy w tą grę .Ja gram najczęsciej oni rzadziej .Nikt z nas nie będzie usuwał konta bo wam się nie podoba.Jeszcze jedno od graczy lary i xd2412 poprostu się odwalcie są ze mną w sojuszu ibęda.Zacznijcie grać zamiast szpiclowac BLACK TINKER
Napisany przez BLACK TINKER 4
22.01.15
co do gracze BLACK TINKER to jest jakiś dzieciaczek, raz piszemy że po jaki hooy są Nam ataki i odpuszczamy sobie, a po czasie znowu atakuje, pi zdewka z Niego i tyle.

Skoro można grać z jednego ip to robię kolejne konta :):) 3 rodzeństwa, dwie inne rodziny w domu a i tata z mamą zagrają.
Napisany przez SilenCed
22.01.15
w sumie racja... po gadam z dziewczyną ona na pewno po gra a i sąsiadów z bloku mogę zawołać... w sumie z 8 by się znalazło... też wsadzę wszystkich do jednego sojuszu... bo przecież skoro rodzeństwo może...
Napisany przez Yashimaru
23.01.15
Witam,

po pierwsze chciałbym podziękować CLAYSPRO za zgłoszenie kolejnych kont, któe mogą okazać się multikontami gracza BLACK TINKER. Obiecuję, że stosownie przyjrzę się sprawie i jeśli logują się oni z jednego komputera oraz następuje pomiędzy nimi współpraca na zasadzie wspomagania surowcami czy inna tego typu, to wszyscy zostaną stosownie ukarani.

Z tego też powodu w niedalekiej przyszłości zmodyfikujemy regulamin, aby wyraźnie wyjaśniał takie przypadki, aby żadna osoba w danej sytuacji nie była poszkodowana - ani gracz, który gra ze znajomymi czy rodziną z jednej sieci komputerowej, ani inni uczestnicy rozgrywki, którzy mogliby stracić na nadużyciach w postaci multikont.

Napisany przez Flantive (Admin)
23.01.15

Dodaj post

Aby dodawać posty musisz być zalogowany.
Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Rejestracja