Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Logowanie do nowego systemu dostępne od 1 października
Forum » Ogólne » Zgłoszenia do testów alfa

Zgłoszenia do testów alfa

[Zamknięty]

Witajcie,

w tym temacie możecie zgłaszać swoją chęć do udziału w testach alfa, które zgodnie z naszym planem rozpoczną się 17 października br.
W zgłoszeniu możecie zawrzeć informację o swoim doświadczeniu/czasie gry w Gorwena, Ogame i inne gry przeglądarkowe.
Spośród zainteresowanych, 16 października wybierzemy tych, którzy pomogą nam przetestować nową odsłonę Gorwena. Dla najaktywniejszych testerów przygotujemy nagrody, które zostaną przyznane po starcie uniwersum Inivium.

Pozdrawiam,
Flantive
Napisany przez Flantive (Admin)
1.10.14
Zgłaszam chęć wzięcia udziału w testach Alfa. Na tym serwerze nie miałem jeszcze okazji zagrać, ale mam nadzieję, że otrzymam taką możliwość i będę mógł razem z Wami udoskonalać grę. Doświadczenie w grach tego typu jest, swojego czasu zęby na nich zjadłem ;)
Napisany przez Apocalipto
1.10.14
Zgłaszam chęć wzięcia udziału w testach Alfa, nick z gry Skipper. Chętnie poznam założenia nowej gry gdyż zamierzam na niej grać. Pozdrawiam
Napisany przez Skipper
1.10.14
Witam,
Ja również chętnie rzuciłbym okiem jak to wygląda, i pomógł wyłapać co jeszcze nie gra a i pewnie propozycji na usprawnienie też nie zabraknie.

Pozdrawiam Songo89
Napisany przez Songo89
2.10.14
Zgłaszam chęć udziału w alfa testach nick Powerade. Doświadczenie mam wieloletnie w ogame oraz bylem w teamie już nie istniejącej gry o nazwie ogamez.pl wiec znam sie na rzeczy.Pozdrawiam
Napisany przez Powerade
2.10.14
witam chętnie potestuje wldek
Napisany przez Wald
4.10.14
Zgłaszam do testów parę lat grałem w różne odmiany i w same ogame , teraz gram na 3 uni ( nie pamiętam dokładnie ile gier i ile czasu ) .
Gorweny są pełne świetnych pomysłów chętnie zobaczę nową odsłonę gry.
Napisany przez DERFLINGER
10.10.14
Witam chciałbym się zgłosić na alfa testy,mój nick w grze to Xepio.Moje doświadczenie w grze typu ogame jest nawet spore trochę spędziłem czasu na oryginalnych serwerach ogame tak jak na takich prywatnych grałem już na serwerach Angielskich,Francuskich,niemieckich czy też tam Hiszpańskich (Wszystkie Prywatne) Każdy różnił się od poprzednich dla tego chciałbym pomóc przy testach w celu poprawy błędów albo podsunięcia ciekawych pomysłów miedzy innymi nowe statki ,budynki, system gry czy punktacji, grałem w gorweny sporo czasu i mogę powiedzieć że jednymi najciekawszymi rzeczami były nacje do wyboru na początku gry i nowe statki,budynki te rzeczy mogły by być bardziej rozbudowane na nowym świecie :D

Pozdrawiam: Xepio
Napisany przez Xepio
11.10.14
Nick cybawielki
Mam nadzieję że mnie pamiętasz, zaglądam tutaj, a tu taka niespodzianka ;)
Jak mogę to też bym dołączył do testów nowej wersji gry.

Doświadczenie to wiele lat spędzonych w ogame i troszkę plemiona, sam wiesz...

Pozdrawiam Cyba
Napisany przez cybawielki
15.10.14
wald się zgłasza do testów
Napisany przez Wald
17.10.14

Dodaj post

Temat został zamknięty. Dodawanie nowych postów nie jest możliwe.
Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Rejestracja