Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Logowanie do nowego systemu dostępne od 1 października

Walka na Uniwersum "Trys" się rozpoczęła!

Pierwszy konkurs z nagrodami!
Z okazji otwarcia nowego Uniwersum Otrais mamy dla Was pierwszy konkurs z cennymi nagrodami. Nie możecie tego przegapić!
Wezwanie do Galaktyki Otrais!
Uwaga najemnicy! Kolonizacja Galaktyki Otrais została rozpoczęta. Dołączajcie do nacji Virgo, Centauri lub Fornax i zapanujcie nad nowym światem!
Przygotowania do otwarcia serwera
Gra na nowym uniwersum Otrais zostanie zaktualizowana do wersji 1.0. Zamieściliśmy w niej sporo zmian, niemożliwych do wprowadzenia na uniwersum Inivium.
Odkrycie nowej galaktyki!
Nowa, niezamieszkana galaktyka pojawiła się na radarze zwiadowców Imperium. Jej kolonizacja rozpocznie się już w ten piątek o godzinie 16:00.
Zmiany na stronie głównej
Strona główna została zaktualizowana do wersji 1.1. W wersji tej m.in. nowe avatary, opublikowanie zakładki "Gra" oraz "Rankingi".
Aktualizacja z niszczeniem planet
Już niedługo Uniwersum Inivium zostanie zaktualizowane do wersji 0.13. Będzie to ostatnia aktualizacja z tak dużą ilością zmian na tym Uniwersum. Od tej chwili zaczyna się prawdziwa walka!
Destruktorzy
Rozgrywka na Uniwersum Inivium trwa już od niemal roku, więc czas na wkroczenie w finalny etap. Od kolejnej aktualizacji odblokowane zostanie niszczenie planet i specjalny ranking dla najlepszych destruktorów.
Paczka poprawek i zapowiedź czegoś nowego
Na serwer została właśnie wgrana aktualizacja z numerem 0.12.1 zawierająca głównie drobne poprawki i zmiany.
Walka o władzę rozpoczęta!
Wyczekiwana od długiego czasu aktualizacja ze Stacjami Wsparcia nadchodzi! Przygotujcie się, bo już od jutra czeka Was walka z innymi o nowe Stacje!
Stacje Wsparcia
Od ostatniej aktualizacji minęło kilka dni, a my już przygotowujemy dla Was kolejną porcję zmian. Tym razem aktualizacja będzie zawierać zapowiadane od długiego czasu Stacje Wsparcia.

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Rejestracja