Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Logowanie do nowego systemu dostępne od 1 października

Walka na Uniwersum "Trys" się rozpoczęła!

Paczka poprawek 1.4.1
Po aktualizacji z Flotami Piratów nadszedł czas na mniejsze zmiany, będące głównie poprawkami w działaniu i balansie.
Spojrzenie w przyszłość - cz. 1
Gorwen.pl ma przyszłość! Jej kształt zależy głównie od Waszych opinii i decyzji, jakie podejmujemy mając na uwadze wszelką krytykę.
Piraci nadlatują. Do ataku!
Zwiadowcy Imperium wykryli floty piratów zbliżające się do galaktyki Otrais. Przewidywany czas pojawienia się w galaktyce: 13 września, godzina 16-18. Przygotujcie się do odparcia ataku!
W pogoni za skarbami
Wreszcie mamy dla Was coś nowego! Nowy system odświeży nieco grę, dostarczając nowego rodzaju rozrywki i sposobu na trenowanie dowódców.
Szpiegowanie i ruchy flot
W aktualizacji 1.3.2 zajęliśmy się szpiegowaniem i zmianą w ruchach flot, która spowoduje rzadsze "uciekanie" z pola bitwy.
Balans, poprawki i zapowiedź nowego systemu
Na serwer Otrais została wgrana aktualizacja 1.3.1 zawierająca głównie poprawki i zmiany w balansie gry. W kolejnej aktualizacji pojawi się nowy system, ulepszający dotychczasową rozgrywkę.
Zmiany w prędkościach flot
W aktualizacji z numerem 1.3 skupiliśmy się głównie na problemie ze zbyt długim lotem flot. Zmieniliśmy system obliczania czasu oraz skróciliśmy go m.in. dla Recyklerów.
Wersja 1.2 i pytanie do graczy
Kolejny dzień - kolejna aktualizacja. Tym razem oprócz informacji o kolejnych zmianach mamy do Was pytanie, które będzie bardzo pomocne w planach dalszego rozwoju.
Aktualizacja do wersji 1.1
Przedstawiamy Wam pierwsze zmiany i nowe systemy na uniwersum Otrais. Jest to dopiero początek rozwoju i w niedalekiej przyszłości możecie spodziewać się większej ilości zmian.
Status serwera i plany zmian
W ubiegły piątek został otwarty nowy serwer o nazwie “Otrais”, dlatego przygotowaliśmy dla Was pierwsze propozycje zmian, które pojawią się w rozgrywce już niedługo!

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Rejestracja