Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Logowanie do nowego systemu dostępne od 1 października

Walka na Uniwersum "Trys" się rozpoczęła!

Migracja na wersję 2.0
Do odblokowania rejestracji na nowym serwerze pozostało niemal 4 dni, a my już dziś mamy dla Was listę zmian, jakie będziecie mogli doświadczyć w wersji 2.0.
Kolonizacja galaktyki Trys
Po wielu zapracowanych miesiącach, nieprzespanych nocach i dłużących się godzinach pracy, jesteśmy gotowi, aby zaprezentować Wam owoc naszych starań. Start nowego Uniwersum już w tym tygodniu!
Zmiany ogólne na nowym serwerze
​Otwarcie nowego serwera zbliża się wielkimi krokami, więc mamy dla Was kolejną porcję informacji o zmianach. Tym razem o Flotach Piratów, transporcie surowców oraz Rynku i Banku.
Licencje
Nadszedł wreszcie czas, w którym możemy zdradzić nieco więcej na temat nowego serwera. Nowy system licencji znacząco usprawni kwestię rozbudowy floty wojennej.
Nowy bank i paczka poprawek
W aktualizacji 1.7 skupiliśmy się w niej głównie na poprawkach i balansie gry. Mamy jednak jedną nowość, która z pewnością zamiesza nieco w rozgrywce.
Nowy wygląd - nowe doznania
Już dziś na serwer Otrais zostanie wgrana aktualizacja 1.6 zawierająca liczne zmiany w interfejsie i wyglądzie gry. Mamy nadzieję, że ułatwi to Wam zarządzanie swoim Imperium.
Plan na najbliższą przyszłość
Na serwery zostały wgrane ostateczne elementy aktualizacji 1.5, co oznacza, że pełna funkcjonalność eventu “Nastał czas wojny” jest już dostępna!
Event: Nastał czas wojny! - zasady
Nowy event startuje już niedługo. Upewnij się, że znasz wszystkie zasady i wiesz wszystko na temat rankingu i dostępnych do zdobycia nagród.
System Eventów
Aktualizacja 1.5 zawiera oczekiwany od dłuższego czasu System Eventów wraz z niewielką ilością zmian. Od teraz dowolny event będzie można uruchomić w dowolnym momencie na dowolny okres czasu.
Event: Nastał czas wojny!
​Czas pokoju dobiegł końca! Pora jednoznacznie pokazać, kto zasługuje na pozycję lidera i na zgarnięcie najcenniejszych skarbów w zmaganiach wojenych glaktyki Otrais!

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Rejestracja