Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Logowanie do nowego systemu dostępne od 1 października

Walka na Uniwersum "Trys" się rozpoczęła!

Kontrola Floty i Dowódców
Motywem przewodnim aktualizacji 2.3 jest lepsza kontrola własnej floty i łatwiejsze zarządzanie Dowódcami. Oprócz tego kilka poprawek w systemie sojuszy i zmian w balansie floty.
Wesołych Świąt
Najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt składa cały Zespół Gorwen.pl
Cel gry?
W związku z tak dużym zainteresowaniem w artykule o Bombowcach postanowiliśmy napisać nowy artykuł, przedstawiający kolejną z ważnych kwestii do dyskusji.
Aktualizacja do wersji 2.2
Chcielibyśmy zaprezentować Wam kolejną aktualizację, która już niedługo zawita na Uniwersum Trys. Mimo, iż większość zmian to poprawki, to mamy też dla Was zupełnie nowy event.
Bombowiec
Zapraszamy wszystkich graczy do dyskusji o nowym, rewolucyjnym systemie w grze. Myślicie, że coś takiego w pozytywny sposób urozmaici rozgrywkę, czy może jest niepotrzebnym utrudnieniem?
Pierwsza aktualizacja Uniwersum Trys
Pierwsza aktualizacja na nowym Uniwersum to głównie poprawki wszystkich wykrytych błędów i nieścisłości. Nie zabrakło jednak kilku ciekawych nowości, które z pewnością przypadną Wam do gustu.
Trys: Świetny start i pierwszy event
​Od startu galaktyki Trys minęły już 3 dni, wreszcie nadchodzi czas na prawdziwą rywalizację! Dla nowych graczy dodaliśmy nowy event, a w planach mamy znacznie więcej.
Konkurs z nagrodami!
Z okazji otwarcia nowego Uniwersum Trys mamy dla Was pierwszy konkurs z cennymi nagrodami. Nie możecie tego przegapić!
Wezwanie do galaktyki Trys
Uwaga najemnicy! Kolonizacja Galaktyki Trys została rozpoczęta. Dołączajcie do nacji Virgo, Centauri lub Fornax i zapanujcie nad nowym Uniwersum!
Aktualizacja Strony Głównej
Strona Główna została zaktualizowana do wersji 1.2. Większość ze zmian to poprawki i ułatwienia w poruszaniu się i dostępie do strony.

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Rejestracja